Mám web a chci vydělávat

Mám web a chci vydělávat

Máte firemní nebo soukromé ​​internetové stránky, informační server nebo dokonce svůj ​​vlastní portál? Ne vždy se vám podaří prodat všechny reklamní prostory? Přicházíte o nemalé výnosy z reklamy. .dognet patří k nejrychleji se rozvíjejícím reklamním sítím a je postavený čistě na výkonnosti reklamy. Nestačí? Podívejte se na reference našich publisherů.

Všechny kampaně najdete v tabulce, v sekci kampaně a také v administraci.

 proces

V síti .dognet najdete klasické bannerové formáty, PR články, textové odkazy a u některých kampaní i iframe affiliate prvky, které můžete umístit na svoji stránku. Všechny kampaně najdete v tabulce, v sekci kampaně a také v administraci. Nestačí? Podívejte se na reference našich publisherů.

Zaregistrujte se a získejte přístup ke všem kampaním.

reg-button

Affiliate síť .dognet není jen o bannerech. Snažíme se naše publishery vzdělávat a přinášet tipy, jak affiliate využít netradičními způsoby. Ideálními příklady jsou dlouhodobé PR články, systematické doplňování affiliate odkazů do článků, integrace reklam do mailingu či jiných mediálních prostorů, které se standardně nedají vyprodat.  Prohlédněte si i reference našich publisherů.

.dognet poskytuje volnost při plánovaní, osazování a použití reklamních prvků. Je na vás, jak ho využijete.

Možnost vyplacení už při dosažení provize 100 €.

Štefan Polgári

V online marketingu sa pohybuje už viac ako 10 rokov. Spoluzaložil affiliate sieť DOGNET a affiliate marketingu sa venuje na profesionálnej úrovni. Spoločne s kolegami sa snažia tento odbor na Slovensku pozdvihnúť a zapojiť čo najviac publisherov.

Vydělávající affiliate web
E-book zdarma

Vydělávající affiliate web

Už jste jen jeden krok od e-booku, který vám pomůže získat klíčové informace o správném natavení a fungování vaší affiliate kampaně

Další články, které by tě mohly zajímat

Které inzerenty u nás najdete?