Jak bylo na letním HotDognetu 2022? FOTO + VIDEO

Jak bylo na letním HotDognetu 2022? FOTO + VIDEO

Letní HotDognet, který pravidelně děláme pro naše publishery se uskutečnil 28.6.2022. Pravidelně, ano poslední 2 roky to úplně pravidelně nebylo možné 🤷‍♀️ Ale jsme zpátky! O to víc jsme si to tentokrát užili, vždyť jsme museli dohnat všechnu zábavu 🥳 Pojďme se podívat na to jak jsme se měli.

Bez hotdogů by to už nešlo

Tradičně jsme podávali hotdogy, které k této akci již patří 🌭 Není hotdog jako hotdog, proto jsme si na pomoc zavolali profíky z Regal Burger, kteří nás nezklamali. Byly výborné, chuťový a vizuální zážitek v jednom. Kluci to prostě umí dělat.

hotdog

Nechyběly ani přednášky

Aby to nebylo jen o zábavě, tak jsme od programu zařadili i pár přednášek. Hlavním tématem bylo zejména co se za poslední 2 roky u nás v Dognetu změnilo. Od vizuality, členů týmu až po technická vylepšení a novinky, které chystáme. Jelikož se chceme zlepšovat a poskytovat vám ještě lepší služby 😉 Poprvé se vám osobně představil náš country manažer pro chorvatský trh Čedo. Na posledním HotDognetu jsme tento trh ještě neřešili. Prošly dva roky a budování chorvatského trhu se stalo jednou z našich hlavních priorit. Čedo mluvil o tom, jak se nám na tomto trhu daří a jaké jsou tam příležitosti pro publishery.

Párty až do rána

Jak už to bývá zvykem HotDognet je zejména o tom, abychom se všichni setkali pořádně se zabavili a přitom zodpověděli otázky našich publisherů. Tak tomu bylo i nyní. Ještě předtím jsme si otestovali vaši pozornost rychlým kvízem Kahoot, který má vždy úspěch 😉 poté následovala tradiční párty. Připravili jsme se na ni dostatečnými zásobami tekutých svetříků. Pivo a rum samozřejmě nemohly chybět. Podrobnou dokumentaci párty s heslem: ruka nahoře, noha v dortu 🥳 najdeš na našem facebooku.

Videa s prezentacemi

Pro ty, kteří se nemohli zúčastnit 😉

Prezentace v PDF 

Prezentace v PDF

Prezentace v PDF 

Děkujeme a těšíme se na další Hotdognet 😉

Vydělávající affiliate web
E-book zdarma

Vydělávající affiliate web

Už jste jen jeden krok od e-booku, který vám pomůže získat klíčové informace o správném natavení a fungování vaší affiliate kampaně

Další články, které by tě mohly zajímat

Které inzerenty u nás najdete?