Dognet přináší expanzní guideline na podporu publisherů při vstupu na maďarský trh

Dognet přináší expanzní guideline na podporu publisherů při vstupu na maďarský trh

Affiliate síť Dognet představuje svoji nejnovější iniciativu pro podporu slovenských a českých publisherů při expanzi na maďarský trh pod názvem expanzní guideline. Publisherům poskytne všechny potřebné informace, kroky a materiály pro úspěšnou expanzi na maďarský trh.

Seznam ověřených copywriterů a překladatelů, kteří komunikují v obou jazycích. 
Seznam SK a CZ agentur zaměřených na SEO a linkbuilding.
Legislativní předpisy, návod k registraci a odchyt domén.
Nejúspěšnější lokální projekty a affiliate kampaně.
Detailní statistiky a informace o maďarském trhu a e-commerce.
Seznam lokálních agentur zaměřených na SEO a linkbuilding.

Chceme publisherům z České republiky a Slovenska pomoci využít obrovského potenciálu maďarského trhu, a tak získat nový zdroj konverzí a příjmů. Expanzní guideline je dostupný ve formě online dokumentu, díky tomu nám umožňuje rychle aktualizovat informace a přizpůsobit se dynamicky měnícímu se prostředí.

Chci expanzní guideline

Maďarsko je pro publishery obrovská příležitost

Momentálně v Dognetu najdete přes 200 maďarských kampaní. Přičemž maďarský trh ještě není prosycen kvalitními publishery, což otevírá nové možnosti pro zkušené publishery z České republiky a Slovenska. Ti mají dlouholeté zkušenosti v oblasti affiliate marketingu a přesně vědí, jak využít příležitostí, které nový trh přináší.

Díky expanznímu guideline od Dognetu publisheři obdrží všechny potřebné informace a doporučení, které jim umožní vybudovat úspěšné projekty.

“Naším cílem je podporovat publishery, aby mohli úspěšně expandovat. V síti máme stovky klientů, kteří mají e-shop na více trzích. A to nejlepší, co umíme pro ně udělat, je vzdělávat slovenské a české publishery, aby tvořili projekty v zahraničí a přinášeli stále nové konverze i mimo domácí trh.” Štefan Polgári, CEO affiliate síť Dognet

Chci využít příležitost

Expanze krok za krokem

Zaměřili jsme se na poskytnutí konkrétních kroků a materiálů, které pomohou publisherům rychleji se zorientovat na maďarském trhu. Expanze na trh, kterému nerozumíte, je často odstrašující a mnoho publisherů tuto myšlenku zavrhne už v začátcích.

Expanzní guideline je navržen tak, aby byl pro publishery jasným průvodcem expanzí na maďarský trh. Každý krok je podložen příslušným materiálem, který publisheři budou potřebovat.

Cílem je odbourat strach, který mají mnozí publisheři při expanzi na nepoznaný trh. Guideline jsme udělali za publishery, abychom jim expanzi usnadnili a zároveň je motivovali při rozhodnutí expandovat. Samozřejmě, že v případě potřeby jim budeme poskytovat další dodatečnou podporu.” Tomáš Morvai, country manažer pro Maďarsko.  

Publisheři najdou legislativní předpisy, kompletní návod k registraci domén, odchyt domén a TOP affiliate kampaně v naší síti i s konkrétními čísly. 

Lokální agentury zaměřené na SEO a linkbuilding s konkrétními službami, které poskytují, odkazy, kontakty a jazykem, v jakém s agenturou mohou komunikovat. Jednoduše si stačí vybrat ze seznamu, všechny agentury jsme oslovili a jsou připraveny s publishery začít spolupráci. 

 

Neznalost jazyka již není problémem

Řečovou bariéru jsme snížili na minimum. Expanzní guideline obsahuje konkrétní překladatele, kteří komunikují v obou jazycích, a my jako síť s nimi máme dobré zkušenosti. Dokáží publisherům pomoci nejen při překladech, ale také v celkové podpoře projektu. Vše záleží na konkrétní dohodě publishera s překladatelem. 

Oslovili jsme slovenské a české agentury, které působí na více trzích a umí publisherům pomoci při expanzi. Najdete konkrétní kontaktní osoby, všechny služby, které poskytují, a také, na kterých trzích působí. Všechny agentury jsou informovány o naší iniciativě podpory publisherů, do které se touto formou zapojily, a rádi tuto myšlenku podpoří. 

 

Rychlá aktualizace díky online platformě

Informace poskytujeme velmi jednoduše prostřednictvím online platformy, která nám umožňuje rychlou aktualizaci změn. E-commerce je odvětí, které se mění doslova ze dne na den a k tomu potřebujeme reagovat co nejrychleji. 

Chci se přidat do expanzního guidelinu

 

Maximální podpora s Dognetem

V Maďarsku působíme od roku 2016. O tento trh se v Dognetu starají skvělí odborníci Tomáš a Katka, kteří plynule komunikují v maďarštině a slovenštine. Znají lokální inzerenty i publishery a jsou připraveni vám vysvětlit, jaké segmenty zde nejlépe fungují a jaké příležitosti vás na něm čekají. 

1. Najdeme pro vás kvalitní a spolehlivé copywritery.
2. Probereme celou komunikaci a kontrolu výstupů a deadline-ů. Vy dostanete hotový a zkontrolovaný obsah připravený k náhozu.
3. Pomůžeme vám s lokálním linkbuildingem. Vše přitom vyřídíme za vás. Stačí, když schválíte navržené domény a finální PR článek.

Chci pomoc s expanzí, napíšu Katke

V síti registrujeme publishery, kteří už projekt na maďarském trhu mají, ale kvůli jazyku nebo časové kapacitě nestíhají na projektu pracovat. Častokrát zanikají dobré projekty, které mají potenciál k úspěchu. V rámci budování maďarského trhu jim chceme poskytnout podporu a ukázat, že mít úspěšný projekt na maďarském trhu nemusí být složité. 

Expanze do Maďarska s Dognetem je vhodná i pro ty, kteří projekt v Maďarsku už mají, ale řečová bariéra nebo časová kapacita jim nedovoluje se mu věnovat naplno.

Věříme, že touto formou podpoříme rozvoj nejen maďarského e-commerce, ale částečně i slovenského a českého.

Vydělávající affiliate web
E-book zdarma

Vydělávající affiliate web

Už jste jen jeden krok od e-booku, který vám pomůže získat klíčové informace o správném natavení a fungování vaší affiliate kampaně

Další články, které by tě mohly zajímat

Které inzerenty u nás najdete?