Akce inzerentů Dognetu pro Black Friday 2021

Akce inzerentů Dognetu pro Black Friday 2021

Hlavní e-commerce sezóna je už znovu tady a rychle se blíží největší „nákupní svátek“ roku – Black Friday, který tento rok připadá na 26.11.

Tak jako i po minulé roky i tento rok jsme si pro vás, naše publishery, připravili přehlednou tabulku s kupóny, akcemi a bannery našich inzerentů, kteří se zapojí tento rok do Black Friday šílenství. 

Zoznam akcií na Black Friday

Do tabulky jsou neustále přidávané nové informace a až do poslední chvíle bude pravidelně aktualizovaná. Proto nezapomeňte sledovat kampaně, které vás zajímají. 

Novinka v komunikaci s inzerenty

Tento rok pro vás máme i novinku. V tabulce s akcemi inzerentů přibyly dva nové sloupce – Extra promo a Communication Modul. Komunikační modul je novinka, díky které můžete komunikovat přímo přes administraci s vybranými kampaněmi. Kontaktovat můžete jen kampaně, které to mají povolené. Můžete si tak efektivněji dohodnout extra spolupráce, vyžádat si dodatečné materiály nebo informace.

Prosím kontaktujte kampaně jen s relevantními nabídkami a vždy jasně popište, co jim navrhujete, nebo o co máte zájemKomunikační modul najdete ve své administraci, v sekci Extra nástroje.

Inzerenti mají zájem i o extra promo

Pokud je u kampaně „YES“ v kolonce extra promo, znamená to, že v dané kampani umí podpořit vybrané publishery během Black Friday například poskytnutím individuálního kódu, případně zvýšením provize. Pokud má kampaň zapnutý komunikační modul, můžete poslat svůj návrh přímo přes administraci. V opačném případě prosím pište na bacikova@dognet.sk

Pokud byste měli jakékoliv otázky, jsem tu pro vás.

Júlia Bačíková

Júlia má v Dognete na starosti kľúčové spolupráce, vzťahy a projekty

Vydělávající affiliate web
E-book zdarma

Vydělávající affiliate web

Už jste jen jeden krok od e-booku, který vám pomůže získat klíčové informace o správném natavení a fungování vaší affiliate kampaně

Další články, které by tě mohly zajímat

Které inzerenty u nás najdete?