Affiliate síť Dognet přináší publisherům návod na tvorbu XML katalogů

Affiliate síť Dognet přináší publisherům návod na tvorbu XML katalogů

Vytvoření produktového affiliate katalogu nemusí být složité. Stačí mít přesný návod na to, jak zpracovat a nasadit XML feed na svůj web. Proto affiliate síť Dognet připravila nový speciální video kurz. Ten má otevřít dveře publisherům k efektivní práci s XML feedy. Sestává ze 4 hodin video návodů. Ty vznikaly přímo na ukázkovém affiliate projektu postaveném na XML feedech.

Proč právě produktový katalog?

Využití XML feedu inzerenta je jednou z oblíbených forem propagace produktů v affiliate marketingu. Inzerent (e-shop) tak získá více návštěvníků z publisherských katalogů produktů nebo prostřednictvím Google Shoppingu, čímž se zvyšuje pravděpodobnost nákupu jeho produktu. Pro publishery je to poměrně jednoduchá cesta propagace.

Posloucháme a reagujeme na otázky našich publisherů

Implementace a nasazení XML katalogu je pro začínající publishery složitější. Musí ovládat wordpress, SEO, analýzu klíčových slov, a to je může odradit. Proto jsme vytvořili podrobný VIDEO KURZ Produktový XML katalog krok za krokem. Je to kompletní návod pro publishery, pomocí kterého si sestaví jednoduchý nebo středně složitý katalog. Odpovědi na všechny otázky najdou na konkrétních příkladech.

 

Chci VIDEO kurz

Kurz se skládá ze 14 kapitol, které na sebe navazují. Každá má samostatné VIDEO se stručným popisem daného tématu a důležitými pojmy. Cílem kurzu je provést publishera všemi kroky, které bude při sestavování produktového katalogu potřebovat. Součástí je také prezentace v PPTX a PDF. Videa trvají celkem 4 hodiny.

„S publishery komunikujeme na denní bázi, víme přesně, co řeší. Otázky ohledně implementace XML feedu jsou nejčastější. Chceme mít v síti kvalitní publishery a pomáhat jim růst, proto jsme vytvořili tento video návod, ve kterém najdou detailní postup na konkrétním příkladu.” Šimon Pavliščák, Head of affiliate management.

Kurz vytvořili zkušení publisheři

Výsledkem kurzu je vytvoření produktového katalogu obývák-inspirace.cz. Každá kapitola obsahuje video s popisem dané tématiky. Na tvorbě se podílelo několik zkušených publisherů, kteří v něm sdílejí své know-how a vytvořili jej tak, aby byl srozumitelný pro každého začínajícího publishera a poskytl mu relevantní informace.

„Poslední roky e-commerce zažívá dynamický růst. Zaznamenáváme také vyšší nárůst nových publisherů v síti. Pokud chceme mít na Slovensku kvalitní publishery a tento rozvoj e-commerce udržet, musíme jim poskytovat zdroje informací, ke kterým se jednoduše dostanou a budou korelovat s tímto vývojem,” vysvětluje Júlia Bačíková, Key relationship manager.

Vydělávající affiliate web
E-book zdarma

Vydělávající affiliate web

Už jste jen jeden krok od e-booku, který vám pomůže získat klíčové informace o správném natavení a fungování vaší affiliate kampaně

Další články, které by tě mohly zajímat

Které inzerenty u nás najdete?