V pátek křtíme knížku pro blogery v Košicích

V pátek křtíme knížku pro blogery v Košicích

Vzdělávání je pro nás klíčové. Proto jsme vydali knížku Tvorba úspěšného vydělávajícího blogu. Tak jako každá knížka i tato si zaslouží svůj křest. Uskuteční se 6. prosince 2019 na setkání Blogger Meet vol.3 v prostorách košického BØLGE v 17:00 hod.

Knížka, jaká tu nebyla

Tvorba úspěšného vydělávajícího blogu vznikla s cílem přinést trhu novou publikaci pro blogery a pro ty, kteří se jimi chtějí stát. Má více než 400 stran a podílelo se na ní přes 40 autorů. Mezi jmény nechybějí známí blogeři a blogerky i specialisté na online marketing. 

Dnes je klasické blogování a tvorba kvalitního obsahu na ústupu. Doslova je drtí prvoplánoví instagramisté, kterým na vyjádření stačí pěkná fotka. A to je trend, který chceme zvrátit a oživit blogerskou scénu, která by tvořila hodnotný obsah pro čtenáře a celou společnost.

Trend ve stagnaci blogů na úkor rychle konzumovatelného obsahu sociálních sítí je tu už několik roků. Vidět se to dá na upadající aktivitě blogerů a značně přeexponované pozornosti, která se soustřeďuje na “influencery”. To, že často život a příspěvky influencerů nereflektují realitu a ohýbají vnímání publika, je celospolečenský problém. 

Blog jako kvalitní médium

Blog, který existuje už přes 20 let, naopak přináší jiný pohled na svět. Jsou to často zkušenosti a názory autorů, které nejsou vyjádřené jen jednou fotkou či 15sekundovou “instastorkou”. Blog jde obsahem do hloubky. A je jedno, či je to textový, nebo video obsah.

“Blogu a blogování se věnuji už několik roků a cítím, že trh potřebuje více vzdělávat a vrátit se k publikaci kvalitního obsahu. Právě blogy umí pokrýt témata, kterým se klasická online média nevěnují. Umí přinést pohledy a zkušenosti běžných lidí. Dnes si může blog založit vlastně kdokoliv, zadarmo a za několik minut,”  říká také Hanka Liptáková, koordinátorka a spoluautorka knížky. 

Na křest knížky se můžete těšit už 6.12. na setkání Blogger Meet vol.3 v prostorách košického BØLGE v 17:00. Kmotrou bude známá blogerka, Linda Babušík Adamčíková, vystupující také pod pseudonymem Lapkinn

Štefan Polgári
Štefan Polgári

V online marketingu sa pohybuje už viac ako 10 rokov. Spoluzaložil affiliate sieť DOGNET a affiliate marketingu sa venuje na profesionálnej úrovni. Spoločne s kolegami sa snažia tento odbor na Slovensku pozdvihnúť a zapojiť čo najviac publisherov.

Další články, které by tě mohly zajímat

Které inzerenty u nás najdete?