Překonali jsme hranici 1 000 000 affiliate konverzí

Překonali jsme hranici 1 000 000 affiliate konverzí

V úvodu vánoční sezóny 2019 jsme překonali magickou hranici jeden milión konverzí, které jsme přinesli našim inzerentům. A mohlo jich být dramaticky víc. Ale jsme rádi, že není.

Kontrola kvality snižuje výkon sítě

Protože se už od startu sítě zaměřujeme na kontrolu kvality, tak si vlastně sami ubíráme „efektivitu“ a také zisk. Tím, že dbáme na kontrolu publisherů, dohlížíme na jejich aktivitu, tak přicházíme o významné procento konverzí. Právě ty, o které se zkracujeme, by pro klienta nebyly efektivní.

Inzerenti platí jen za reálné a kvalitní konverze, ke kterým jasně přispěli naši publisheři, a ne nějaký jiný online kanál.

Férový přístup

Nečekáme, až si klient „něčeho všimne“ a ani na něj nehážeme celou zodpovědnost za kvalitu přinášeného trafficu. Proto jsme vyvinuli technologii Qtracker, která 24/7 dohlíží na to, zda se v síti něco neděje. Velmi střízlivým pohledem systém Qtracker nahrazuje několik affiliate manažerů, kteří se mohou věnovat důležitějším věcem v síti. Zároveň nepředáváme jen technologii, nebo vstup do ekosystému, se kterým už musíte „bojovat“ sami. 

Až příliš často slýcháme od velkých inzerentů konkurenčních sítí, že nemají zájem o traffic z Afriky či prapodivný traffic od neznámých projektů a publisherů. U nás je vyloučení podobných zdrojů samozřejmostí, která ale bohužel není standardem.

Posouvání hranic

Jsme velmi rádi, že můžeme více než 6 roků spravovat aktuálně už přes 500 affiliate kampaní z celé CEE. Férovým a otevřeným přístupem jsme posunuli affiliate trh na Slovensku i v Česku na jinou úroveň. To aktuálně už více než 2 roky děláme i v Maďarsku a nejnověji se zaměřujeme také na Chorvatsko a Slovinsko. 

Těšíme se na další milióny konverzí, které přineseme našim klientům 💪

Štefan Polgári

V online marketingu sa pohybuje už viac ako 10 rokov. Spoluzaložil affiliate sieť DOGNET a affiliate marketingu sa venuje na profesionálnej úrovni. Spoločne s kolegami sa snažia tento odbor na Slovensku pozdvihnúť a zapojiť čo najviac publisherov.

Další články, které by tě mohly zajímat

Které inzerenty u nás najdete?