Knížka pro blogery je pokřtěná

Knížka pro blogery je pokřtěná

V pátek 6. 12. proběhl v Košicích už třetí Blogger meet. V rámci programu se pokřtila nová knížka pro blogery Tvorba úspěšného vydělávajícího blogu. Knížku křtila známá blogerka Linda LAPKINN Babušík Adamčíková.  Na křtu se zúčastnilo několik desítek blogerek a blogerů. 

Důležité vzdělávání

Kniha vyšla pod záštitou affiliate sítě Dognet, protože cítíme, že je potřebné budovat a aktivně podporovat komunitu blogerů. Ty vytlačují influenceři, kterým stačí publikovat pár fotek na Instagramu. Proto se na ní podílelo více než 40 profesionálů z oblasti blogování a online marketingu. Věříme, že česko-slovenskému trhu přineseme stovky nových blogerů, kteří budou tvořit kvalitní obsah.

Kniha je stále dostupná v každém dobrém knihkupectví jak offline, tak online. Více v tiskové zprávě a na www.bloghero.academy

Štefan Polgári

V online marketingu sa pohybuje už viac ako 10 rokov. Spoluzaložil affiliate sieť DOGNET a affiliate marketingu sa venuje na profesionálnej úrovni. Spoločne s kolegami sa snažia tento odbor na Slovensku pozdvihnúť a zapojiť čo najviac publisherov.

Další články, které by tě mohly zajímat

Které inzerenty u nás najdete?