Knihy zdarma z naší dílny těm, co to potřebují

Knihy zdarma z naší dílny těm, co to potřebují

Z dílny Dognetu vyšlo už několik knih. Nevydáváme je proto, abychom na nich vydělali, ale abychom posunuli celý online a affiliate trh ještě výš. Abychom vytvořili našim klientům nové publishery a přinesli ještě vyšší efektivitu. 

I proto jsme už odeslali desítky, možná i stovky knih zdarma. Tento rok už přistály v knihovně Vyšší odborná škola Plzeň a ve společnosti Attavena, která pomáhá s osobním rozvojem a uplatněním lidí, kteří k tomu nemají přístup ze sociálních, rodinných, kulturních či zdravotních důvodů. 

I nadále budeme knihy posílat všem, kterým mohou pomoci. 🙂 

Recenze na knihy pro VOŠ a SPŠE Plzeň

Jmenuji se Milan Holub a jsem učitel předmětu marketing na Vyšší odborné škole a Střední průmyslové škole elektrotechnické v Plzni (VOŠ a SPŠE Plzeň).

Objevil jsem na internetu nabídky firmy Dognet.sk na odborné knihy o online marketingu, což je problematika, kterou vyučujeme na Vyšší odborné škole v Plzni v oboru marketing a na střední škole v oborech IT. K našemu velkému překvapení firma naší škole darovala několik výtisků tří publikací: Online marketing, Tvorba úspěšného vydělávajícího blogu a 123 tipů pro online a affiliate marketing.

Všechny tři tituly jsou skvělé v mnoha aspektech:

  • jednotlivé kapitoly napsali odborníci, kteří se tématem zabývají v praxi,
  • knihy jsou plné praktických příkladů, reálných grafů a názorné obrazové dokumentace,
  • problematika v knihách má podporu formou videí na super affiliate academy na You Tube,
  • v žádné kapitole autoři a autorky neslibují rychlé zbohatnutí, ale upozorňují na nutnost tvrdé práce a trpělivosti,
  • v knihách mají prostor jak úspěšní online podnikatelé (blogeři, affiliate partneři apod.), tak Ti, kterým se projekt nepodařil a vypráví proč.

Obsah všech tří knih je cenným zdrojem pro výuku online marketingu na VOŠ a SPŠE Plzeň a významnou pomocí pro studenty vyšší odborné školy, kteří píší na téma online marketingu svoje závěrečné absolventské práce.

A ještě jedna podstatná věc: firma Dognet.sk a jmenovitě pan Štefan Polgári organizují tuto podporu kvalitnímu vzdělání nezištně a s velkou skromností. Ze strany firmy je to o tom, že jim pomoc zájemcům o online marketing dává smysl.

Já jako učitel předmětu marketing oceňuji možnost čerpat zkušenosti odborníků a příležitost nabídnout studentům kvalitní studijní podporu.

Věřím, že spolupráce škol a špičkových firem je cesta ke zkvalitnění vzdělání a vyšší kvalitě absolventů škol, které firmy rády přijmou jako své zaměstnance.

Ing. Milan Holub, učitel marketingu na VOŠ a SPŠE Plzeň

Attavena, o.p.s.
Jsme společnost, která se zabývá vzděláváním nejrůznějších cílových skupin, které to potřebují. Naše kurzy nabízíme zdarma a dobře víme, že lidé se dnes na cokoliv, co je jim nabízeno zdarma dívají automaticky s podezřením. 

I my jsme očekávali nějaký „háček“ v tom, když jsme se dozvěděli, že bychom od společnosti Dognet mohli pro naše klienty získat podporu v podobě knih o marketingu zdarma. 
Stejně jsme to ale zkusili a odpověď byla natolik vřelá a ochotná, až nás to zaskočilo. Knihy přišly prakticky obratem. Tři po okraj naplněné bedny skvěle zpracovaných knih, které jsou užitečným materiálem jednak pro naše lektory, ale především pro naše klientky, které se účastní kurzů online marketingu a vývoje webu. 

Z knih máme obrovskou radost! Překvapily nás kvalitou zpracování a obsáhlostí. Navíc jsou opravdu dobře graficky zpracované a tématicky pro nás i naše klientky velmi zajímavé. 
Od společnosti Dognet se jedná o dokonalý marketingový tah, protože jsme si s chutí vyhledali informace o všem čím se zabývají, našli jsme si je na sociálních sítích a nadšeně šíříme informace o tom co dělají mezi naše klienty a spolupracovníky. Rozhodně to svědčí o tom, že svou práci dělají dobře, s chutí a pochopením pro potřeby dnešní společnosti. 

Moc děkujeme a přejeme mnoho úspěchů!


Za Attavenu Petra Mladá, koordinátorka projektů

Štefan Polgári

V online marketingu sa pohybuje už viac ako 10 rokov. Spoluzaložil affiliate sieť DOGNET a affiliate marketingu sa venuje na profesionálnej úrovni. Spoločne s kolegami sa snažia tento odbor na Slovensku pozdvihnúť a zapojiť čo najviac publisherov.

Další články, které by tě mohly zajímat

Které inzerenty u nás najdete?