Jaký byl rok 2020 v affiliate síti Dognet

Jaký byl rok 2020 v affiliate síti Dognet

Kolegové se mi stále smějí, protože říkám, že každý rok je klíčový. 🙂 Takový byl i rok 2020 … a také všechny předešlé … ale budou i všechny budoucí. Protože tak se podle mě má podnikat – dávat do toho stále maximum. „Go big or go home“, nebo jak se to říká. 

Posláním Dognetu je umožnit vydělávat komukoliv, odkudkoliv. Svět už lepší asi nebude, proto chceme být bránou do vydělávání na internetu. Bez bullshitů, lží a zneužívání naivity jiných lidí.

Rosteme a za to děkujeme 

Celkově jsme v počtu konverzí rostli meziročně o skvělých 59 %. Samozřejmě za to může i celkový růst e-commerce a snížená mobilita. Věříme, že rok 2021 už bude „standardnější“, i když nám jako e-commerce segmentu to hrát do karet nebude. 

Rok 2020 přivedl do sítě i významné e-shopy, za což upřímně děkujeme. Stále se zlepšujeme a jsem rád, že to oceňují stále větší a větší značky. Věřím, tedy vím, že vás nezklameme ani v roce 2021. Ve stovkách procent rosteme hlavně v Česku a zahraničí, za což děkuji hlavně kolegům Romanovi a Dávidovi.

Abych nezapomněl, kdo ještě neviděl naši „tajmlajnu“, koukněte na web

Chceme být fér

Nejdu psát, jací jsme super a neomylní zachránci galaxie. Každý dělá chyby. I my, i publisheři a také inzerenti. Ale snažíme se být v každém okamžiku co nejvíc fér, jak se dá. Tak to bylo v roce 2020, roky předtím a bude také v budoucnosti. 

Další projekty 

Pandemie nám znemožnila dělat HotDognet akce, tak jsme začali intenzívně točit videa. Jak pro inzerenty, tak publishery. Mají celkem úspěch a jsou dostupné i jako podcasty. Poznáte v nich i kolegy, kteří se běžně před kameru nedostanou, ale komunikujete s nimi často na denní bázi. 

Vydali jsme už 5. knížku v pořadí, tentokrát 123 tipů pro online a affiliate marketing. Je v prodeji jen pár týdnů a je jednoznačně nejúspěšnější, jakou jsme dosud měli.

Uzavřeli jsme strategickou spolupráci se sítí TradeDoubler, která nám umožňuje poskytovat publisherům skvělé nové kampaně. Inzerentům zase nabízí účinnou možnost expandovat do západní Evropy. 

S čím končíme rok 2020?

  • s 634 aktivními kampaněmi
  • se stabilním profesionálním týmem, který tvoří Dognet
  • publisherům jsme v roce 2020 vyplatili přes 3 000 000 € (78 730 257 Kč)
  • a publisheři e-shopům přinesli obrat skoro 55 000 000 € (1 443 388 046 Kč)

A hlavně s tím, že jsme všemu dali maximum, co jsme uměli 💪

S čím jdeme do roku 2021?

  • chceme se technologicky posunout a přinést významné novinky jak inzerentům, tak publisherům.
  • v roce 2021 vydáváme novou knihu, tedy učebnici pro publishery – Tvorba vydělávajícího webu krok za krokem. Bude to nejvýznamnější posun publisherů, jaký jsme na česko-slovenském trhu udělali my nebo kdokoliv jiný. A chystáme to i pro Maďarsko.
  • v rámci spoluprací otevřeme cestu k affiliate marketingu i velkým mediálním domům, které se dosud affilu vyhýbaly. 

Na co nezapomeneme? Být stále fér a dělat v každém okamžiku to nejlepší, co dokážeme. A to pro všechny, kteří Dognetu důvěřují. 😊

Štefan Polgári

V online marketingu sa pohybuje už viac ako 10 rokov. Spoluzaložil affiliate sieť DOGNET a affiliate marketingu sa venuje na profesionálnej úrovni. Spoločne s kolegami sa snažia tento odbor na Slovensku pozdvihnúť a zapojiť čo najviac publisherov.

Další články, které by tě mohly zajímat

Které inzerenty u nás najdete?