Dosáhli jsme hranice 300 aktivních kampaní!

Dosáhli jsme hranice 300 aktivních kampaní!

V říjnu 2016 jsem psala, že jsme dosáhli 100 aktivních kampaní. Od té doby neuběhly ani 2 roky a toto číslo jsme pořádně navýšili. Nyní máme v síti Dognet 300 aktivních kampaní.

Velký podíl mají na tom naše dvě sale manažerky Petronela a Júlia. K nim se nedávno přidal také David, který řeší zahraničí a primárně maďarský trh. V naší síti i díky Davidovi najdete i polské, rumunské nebo německé kampaně a naše působení stále rozšiřujeme.

Pamětníci si ještě mohou pamatovat první konverzi, která padla 1. 6. 2013. Od té doby jsme v našich kampaních přinesli více než 300 000 schválených konverzí. Naši inzerenti získali objednávky v objemu více než 6,7 miliomu eur a našim publisherům jsme za to vyplatili provize v hodnotě více než 1,4 milionu eur. Náš nejlepší partner si od nás odnesl už přes 91 000 eur.

Co všechno jsme ještě pro vás udělali?

A Štefan to samozřejmě celé hrotí. 🙂

Mohli jste nás vidět na různých marketingových konferencích na Slovensku, v Česku, ale i v Maďarsku. Štefan hrotil. 😀

Rozšířili jsme i tým. Máme už 2 sale manažerky. K Petronele se přidala Júlia Ferancová, která řeší primárně český trh a interní projekty. Také přišel Dávid Puha, který se předtím staral o rozběh WebSupportu na maďarském trhu. U nás se stará o rozběh Dognetu ve všech okolních státech. K dvornímu developerovi Mirovi se přidal Michal Žák. A od včerejška máme i nového affiliate manažera Šimona Pavliščáka.

Já spolu se Šimonem budeme silná dvojka podpory pro publishery i aktuální inzerenty. Budeme řešit vaše technické, marketingové i dopravní otázky.

Co dál? Budeme dál dělat osvětu affiliate marketingu a stále aktivně hledat nové publishery a vzdělávat ty aktuální. V tomto nikdy nepřestaneme! Affiliate marketing je pro nás služba, nejen technické řešení.

I přes obrovský počet kampaní neustoupíme z kvality, a proto neustále kontrolujeme publishery a komunikujeme s nimi, aby se inzerent mohl věnovat svému core byznysu. Děkujeme všem publisherům i inzerentům, kteří s námi spolupracují, a těšíme se na další provize 😉

May the Force be with you

Katka Novotná

Viac ako dva roky som pracovala na pozícií e-commerce marketér a zvyšovala som obraty rôznym eshopom. Niektoré z nich sa vyšplhali až na Shop Roku (ocenenie od Heureka.sk). Mám skúsenosti s PPC Adwords aj Facebook. Analytics mi je veľmi blízky. Pre reklamnú agentúru Wiktor Leo Burnett som pomáhala s UX/UI webových projektov a aplikácií pre veľkých klientov. Vo voľnom čase tvorím webové stránky založené prevažne na WordPresse.

Další články, které by tě mohly zajímat

Které inzerenty u nás najdete?