Dognet už počtvrté na Reshoper EXPO

Dognet už počtvrté na Reshoper EXPO

Affiliate síť Dognet pravidelně navštěvuje výstavy a konference, a to nejen na Slovensku. Již čtvrtý rok jsme se v Praze zúčastnili konference spojené s EXPO výstavou – Reshoper.

Důležité kontakty a networking

Proč chodíme na veletrhy, jako jsou například Reshoper nebo Czech Online Expo? Protože se setkáme jak s novými partnery a inzerenty, tak i s dlouhodobými stávajícími klienty. Jsme velmi rádi, když se e-shopaři zastaví v našem stránku a popovídají si s námi o možnosti spolupráce formou affiliate marketingu.

Přece jen, aktuálně máme v Česku téměř 300 aktivních affiliate kampaní.

Reshoper 2024

Letošní Reshoper opět nabídl majitelům e-shopů možnost získat na jednom místě kontakty a informace od více než 130 vystavovatelů nabízejících produkty a služby v e-commerce oblasti. Nechyběla ani poradenská zóna s e-commerce profesionály.

Těšíme se, že na něj opět zavítaly tisíce návštěvníků, mezi nimiž jsme potkali desítky z vás, našich klientů a partnerů.

Rádi jsme byli opět součástí a vidíme se zase za rok. 🙂

Štefan Polgári

V online marketingu sa pohybuje už viac ako 10 rokov. Spoluzaložil affiliate sieť DOGNET a affiliate marketingu sa venuje na profesionálnej úrovni. Spoločne s kolegami sa snažia tento odbor na Slovensku pozdvihnúť a zapojiť čo najviac publisherov.

Další články, které by tě mohly zajímat

Které inzerenty u nás najdete?