Dognet podporuje studentskou soutěž Junior Internet

Dognet podporuje studentskou soutěž Junior Internet

Vzdělávání je pro nás klíčové, a proto tento rok podporujeme soutěž Junior Internet, která už více než 10 roků startuje online marketingovou kariéru studentům základních a středních škol. 

Šance pro mladé

I já sám jsem se v roce 2008 zúčastnil této soutěže. Je to neuvěřitelná věc, protože dokáže člověka nastartovat a ukázat mu „velký svět“. Pro mě osobně to byla úžasná zkušenost, protože jsem se dostal na soutěž v Bratislavě z dětského pokoje v Dobšiné, která byla 350 km vzdálená. Tímto děkuji našemu řediteli, že mě pustil. A také že se mnou pustil (a proplatil benzín) profesora, který se mnou tu štreku absolvoval. 🙂 

Jako neprogramátor jsem provozoval projekt UIQ.sk a UIQ.cz. Byl to magazín a zabýval se operačním systémem UIQ Symbian, který se ještě v před-iphonové době instaloval do smartphonů od Sony, Ericssona a Motoroly. Dosud mám skoro všechny UIQ telefony v muzeu mobilů 🙂 

Je úplně jedno, jestli vyhrajete, nebo ne. Svět patří těm, kteří se snaží a dají svému projektu srdce. A ne těm, kteří budou mít nejlepší kód!

Byla to velká dřina vysvětlit ostatním, že když chce někdo něčeho dosáhnout „na internetu“, nemusí být hned zrovna kodér nebo programátor. Nevyhrál jsem, ale byla to velká škola. Dosud jsem v kontaktu s lidmi, co tam byli jako soutěžící.

Potřebná podpora

S radostí podpoříme akci jednak finančně a také rozdáme 200 knížek, které jsme jako affiliate síť spolu s partnery vydali. Plus tam budeme mít přednášku o tom, jak reálně vydělávat na internetu. Nebude to jen self-promo pro Dognet. 🙂 Chci chlapcům, a věřím že i děvčatům ukázat, že jedna věc je postavit projekt a druhá ho uživit.

Super je, že akci podporuje také Websupport, Accenture, SK-NIC či Evropská komise. 

Těším se na 24. 4. 🙂

Štefan Polgári

V online marketingu sa pohybuje už viac ako 10 rokov. Spoluzaložil affiliate sieť DOGNET a affiliate marketingu sa venuje na profesionálnej úrovni. Spoločne s kolegami sa snažia tento odbor na Slovensku pozdvihnúť a zapojiť čo najviac publisherov.

Další články, které by tě mohly zajímat

Které inzerenty u nás najdete?