Provizní uzavření roku 2023 pro publishery

Provizní uzavření roku 2023 pro publishery

Již brzy nás opět čeká provizní uzavření roku 2023. Níže najdete instrukce a průběh uzavření, fakturace a vyplácení provizí za uplynulý rok.

Jak bude probíhat provizní uzavření roku 2023? 

  1. Ve středu 20.12.2023 je poslední den pro doručení žádosti publishera o vyplacení svých provizí, na jejímž základě zasíláme výzvu k fakturaci.
  2. Žádosti publishera na výplatu provizí, které budou doručeny od čtvrtka 21.12.2023 (včetně), již nezpracováváme a výzvy k fakturaci nezasíláme. Taková situace nastává pouze jednou ročně.
  3. Dne 15. 1. 2024 přijde všem publisherům automatizovaná výzva k vystavení faktury za své schválené provize v roce 2023. Zašleme ji každému partnerovi, který bude mít na vyplacení více než 5 € (bez registračního bonusu).
  4. Jako datum vystavení a dodání na fakturu je třeba uvést 31. 12. 2023 a splatnost faktury je třeba uvést 30 dní. Jedná se o unikátní událost v roce. Většinu faktur se nám však pravidelně daří uhradit v prvních dnech od doručení.
  5. Fakturu je třeba doručit nejpozději do neděle 21. 1. 2024 (včetně) e-mailem na adresu hello@dognet.com.

Čím dříve fakturu obdržíme, tím dříve bude proplacena. 😉

Důležitá informace: Každý, kdo nevystaví fakturu z této výzvy do 29. 2. 2024, ztrácí nárok na vyplacení zahrnutých provizí. Věříme, že takto má publisher k dispozici dostatek času na vystavení faktury a následné vyplacení svých provizí. Po tomto datu ztrácí publisher právo na jakékoli vyplacení provizí z roku 2023.

Takový proces zavádíme z důvodu, že není možné „přenášet“ provize z dlouhých předešlých období. Mohlo by to způsobovat problémy v účetnictví nám a také publisherům. 

Těšíme se na rok 2024! 🙂

Petronela Novotná

V rámci affiliate siete Dognet pôsobím ako Country Manager pre Slovensko. Na rozvoji affiliate marketingu na slovenskom a českom trhu pracujem už 7. rok. E-shopom ponúkam možnosť získania nových zákazníkov a predajov čisto na províznom systéme. Vedia tak opäť o niečo lepšie diverzifikovať svoje zdroje zákazníkov a získať reklamný priestor na internete, ktorý by inak nevedeli pokryť. Mojou hlavnou náplňou je obchodná spolupráca, akvizícia a starostlivosť najmä o inzerentov slovenských ale aj mnohých českých kampaní.

Vydělávající affiliate web
E-book zdarma

Vydělávající affiliate web

Už jste jen jeden krok od e-booku, který vám pomůže získat klíčové informace o správném natavení a fungování vaší affiliate kampaně

Další články, které by tě mohly zajímat

Které inzerenty u nás najdete?