Zářijové novinky pro inzerenty

Zářijové novinky pro inzerenty

Ani jsme se nenadáli a přišel čas rozloučit se s létem. Věříme, že tradiční pokles prodejů vám vynahradily pěkné zážitky s rodinou a přáteli, během kterých jste načerpali spoustu sil a energie na přicházející hlavní sezónu roku. V Dognetu jsme, stejně jako každý rok, připraveni podpořit vás při přípravě na sezónu a během ní všemi možnými i nemožnými způsoby. 🙂

Jaké jsme měli léto v Dognetu, vám ve videu popovídají Zuzka a Nela.

 

15 milionů eur vyplacených publisherům

V červenci jsme překročili další magickou hranici. 🙂 Publisheři si v Dognetu vydělali na provizích již 15 milionů eur.

Tajemství úspěchu našich partnerů se skrývá v jejich šikovnosti, podpoře a přátelské komunikaci ze strany sítě a v neposlední řadě v zajímavých kampaních, které pro ně máme díky vaší důvěře k dispozici.

Těšíme se, že affiliate marketing pro vás dokázal být zdrojem nových objednávek a také pomocí při poklesu zisků i během letní „okurkové sezóny“.

 

Dognet tým se rozrůstá

Dognet se neustále rozrůstá jak počtem kampaní a publisherů, tak i počtem kolegů, kteří se o vás v síti starají.

Časy, kdy se lidé v Dognetu dali spočítat na prstech jedné ruky, jsou dávno pryč. Dnes je nás v týmu již 20! 🥳

Na fotce chybí Čedo, Country manažer pro Chorvatsko a Balkán, a web developeři Miro a Peťo.

Naopak, vidíte na ní náš nejnovější přírůstek – Ľuba, který v létě přišel do Dognetu na pozici Product & Business Development Managera a hned mezi nás zapadl.

Ľubo má zkušenosti z digitální agentury, věnoval se softwarovému řešení na automatizaci a zvyšování výkonu facebookových a instagramových reklam a stojí také za první basketbalovou podcastovou platformou na Slovensku. 🙂

 

Skvělá nabídka od Digitální Univerzity

V Dognetu považujeme neustálé vzdělávání za velmi důležité, zejména v tak rychle postupující oblasti, jako je online marketing. Proto jsme velmi rádi, že na Slovensku existují projekty jako Digitální Univerzita. 🙂

Digitální Univerzita se již 6. rok specializuje na profesionální vzdělávání v oblasti online marketingu. Její absolventy najdete i ve firmách, jako je SPP, Tatra banka, Allianz pojišťovna, Lyra, Refresher nebo Zoznam.sk. O tom, že má skutečně co nabídnout, hovoří nejen skvělé uplatnění jejích absolventů a několik ocenění, ale zejména výuka zastřešená více než 32 specialisty z praxe.

Ti vás naučí lépe porozumět chování zákazníka, content marketingu, pomohou vám popasovat se se SEO, sociálními sítěmi nebo influencery a získat komplexní přehled v online marketingu, který vám pomůže naplnit potenciál vaší marketingové strategie a zvýšit prodeje.

Můžete si vybrat ze 3 druhů studia – od základního certifikovaného studia přes expert studium pro již ostřílené marketéry až po MBA studium, na jehož konci vás čeká mezinárodně uznávaný titul.

Těšíme se, že jsme i letos byli pozváni představit studentům Digitální Univerzity affiliate marketing na doplňkové přednášce. Nela a Zuzka na ní dopodrobna vysvětlili fungování affiliate marketingu ze strany inzerenta i publishera.

Nyní vám společně přinášíme jedinečnou příležitost absolvovat ke studiu bezplatnou individuální konzultaci s expertem na vybrané téma! Stačí, když napíšete při registraci na vybrané studium do poznámky „Dognet“ a po úhradě studia získáte hodinovou konzultaci zdarma.

V případě, že byste měli zájem o studium pro více kolegů, k hodinové bezplatné konzultaci získáte také množstevní slevu.

 

Vybíráme zajímavosti z letních statistik

Od začátku letošního roku jsme v síti pozorovali rostoucí průměrnou hodnotu objednávky ve všech segmentech. Tento trend se v květnu zastavil. Přestože celkový počet objednávek byl v letních měsících vyšší ve srovnání s loňským rokem, celkový obrat, který vám partneři přinesli, byl o něco nižší.

Lidé tedy toto léto nakupují víc, ale za méně. To může být způsobeno využíváním akčních nabídek a výprodejů nebo výběrem levnějších produktů, ať už z důvodu nejistoty z dalšího zdražování, nebo šetření kvůli letním dovoleným.

 

Spojujeme a podporujeme publishery

Ani v létě jsme nepolevili z naší mise edukace a podpory publisherů při vytváření a udržování jejich affiliate projektů.

Máme za sebou letní HotDognet, setkání publisherů, které pořádáme již tradičně dvakrát do roka. Tentokrát byla tato akce výjimečná, jelikož jsme s našimi partnery oslavili 10. narozeniny Dognetu a nechyběla ani přednáška ze života sítě. Tu si nevzal na starosti nikdo jiný než Štefan.

Narozeniny jsme oslavili jak s novými partnery, tak i s těmi, kteří jsou s námi už od začátku. Ani bez jedné skupiny bychom se k takovému úspěchu nikdy nedopracovali. Společný večer jsme si užili, dali jsme si dobré hotdogy, sfoukly svíčky na narozeninovém dortu a vedly dlouhé diskuse nejen o affiliate marketingu. 🙂

Jednou z horkých témat byla expanze na maďarský trh, ke které jsme pro naše partnery vytvořili komplexní návod. Věříme, že jim pomůže s tvorbou úspěšných projektů, s čímž jde ruku v ruce i větší počet kvalitních partnerů pro vaše zahraniční kampaně.

Věděli jste, že ve své administraci máte k dispozici seznam ověřených copywriterů a překladatelů pro zahraniční trhy? Seznam najdete pod záložkou „Nástroje“ a umíte si v něm jednoduše najít kontakt na odborníka, který vám dokáže pomoci se správou vašeho e-shopu i v zahraničí.

 

Pozvánky na závěr

Srdečně vás zveme na Upterdam, největší slovenskou konferenci zaměřenou na e-commerce a online podnikání. Již 21.9. se uvidíme v Senci, kde, samozřejmě, nebudeme chybět s naším nepřehlédnutelným Dognet stánkem.

Kdo zažil minulý ročník, ví, že Upterdam není jen konference, ale především hodnotná komunita podnikatelů a firem působících v e-commerce na Slovensku a v Česku.

Můžete se těšit na přednášky od více než 25 zajímavých řečníků, panelové diskuse, expo zónu a chutné občerstvení. Přijďte se inspirovat od nejlepších, rozšířit síť svých kontaktů a popovídat si s námi o tom, jaké jste měli léto a co chystáte na sezónu. 🙂

Affiliate marketing pro e-shopy
E-book zdarma

Affiliate marketing pro e-shopy

Už jste jen jeden krok od e-booku, který vám pomůže získat klíčové informace o správném natavení a fungování vaší affiliate kampaně

Další články, které by tě mohly zajímat

Které inzerenty u nás najdete?