Jsem inzerent a chci prodávat

Jsem inzerent a chci prodávat

Snažíte se zlepšit postavení značky svého produktu nebo služby na internetu? Chcete prodávat on-line? Vaše náklady na internetovou reklamní kampaň jsou však vysoké a nezdají se vám vynaložené efektivně? Řízení reklamních kampaní je složité a zdlouhavé nebo musíte platit agenturu, která to dělá za vás. Zapomeňte na staré zvyky! Při vstupu do sítě .dognet vyhodnocujeme možnosti inzerenta a affiliate program můžete dostat i úplně ZADARMO. Uděláme to za vás! Nemusíte ho nastavovat, spravovat a ani měsíčně platit. Stejně tak se postaráme i o publishery.
Hlavní výhodou affiliate sítě .dognet je, že neplatíte ani za kliky, ani za zobrazení. Platíte jen za skutečné prodeje, které vám přineseme! Žádné měsíční ani startovací poplatky.
V rámci spolupráce si určíme provizi, kterou jste ochotní dát síti za zprostředkování prodeje, vyplnění formuláře nebo dotaz. My zhodnotíme, zda je kampaň pro síť zajímavá a podle toho určíme, zda kampaň přidáme do sítě úplně zadarmo. V opačném případě navrhneme jiné řešení.
Základními kritérii pro přijetí ZADARMO jsou provize, historie inzerenta, značka a atraktivita produktů. Pozor: do systému můžeme z procesního a fakturačního důvodu přijmout jen plátce DPH. Následně už všechno nastavíme my a vy se o nic starat nemusíte. Kontaktujte nás a probereme možnosti spolupráce. Co je při spolupráci potřebné od inzerenta?
  • Dohodnout provize.
  • Podepsat smlouvu.
  • Dodat bannery a reklamní prvky (manuál najdete tady).
  • Integrovat měřicí kódy (jak fungují měřicí kódy, najdete tady).
  • Pravidelně komunikovat a vyhodnocovat prodeje spoločně s affiliate managerem.
Zapojení do systému je jednoduché a rychlé. Stačí nás kontaktovat.
Mám záujem
Štefan Polgári
Štefan Polgári

V online marketingu sa pohybuje už viac ako 10 rokov. Spoluzaložil affiliate sieť DOGNET a affiliate marketingu sa venuje na profesionálnej úrovni. Spoločne s kolegami sa snažia tento odbor na Slovensku pozdvihnúť a zapojiť čo najviac publisherov.

Další články, které by tě mohly zajímat

Které inzerenty u nás najdete?