Říjnové novinky z Dognetu

Říjnové novinky z Dognetu

Ahoj, vítejte u dalších, říjnových, novinek z Dognetu. Sezóna, kterou jsme všichni celý rok očekávali, už je v plném proudu, tak se pojďme společně podívat na to, co se v Dognetu za poslední měsíc událo a jak se připravujeme na sezónu.

Jak jste si jistě všimli, ani dnes ve videu nejsem sama. Pokračujeme v trendu, který jsme začali v minulé části, kdy jsem tu měla kolegyni Katku Novotnou. Dnes Vás novinkami spolu se mnou bude provázet náš poslední přírůstek do týmu – Alexandra Ortega.

Alexandra je náš finanční manažer a předpokládám, že jste s ní už asi všichni byli v kontaktu, minimálně prostřednictvím mailu. Má na starosti všechny finanční procesy v Dognetu. Fakturuje, vymáhá pohledávky, vyplácí provize publisherům. Pokud teda máte jakékoliv otázky ohledně financí, neváhejte se na Sašu obrátit.

Maďarský HotDognet

V minulé části jsme vám referovali, jak dopadl náš první český HotDognet. Dnes Vám řekneme, jak dopadl maďarský HotDognet, který organizoval náš kolega Dávid Puha. Byl to už druhý ročník a konal se 10. října v Budapešti. Primárně byl tedy určený pro naše maďarské publishery, ale také pro inzerenty. Večer probíhal v příjemné atmosféře UrbanFood Cafe & Coworking v centru města.

Těšíme se, že se nám pomalu daří budovat affiliate komunitu i v Maďarsku. Důkazem toho je jednoznačně i to, že na náš affiliate meetup HotDognet přišlo kolem 30 lidí. Naším hostem byl Filip Minár z Expandeca, který přednášel o expanzi do zahraničí a přinesl užitečné tipy nejen pro inzerenty, ale i pro publishery.

A když jsme u toho HotDognetu, tak nezapomeňme připomenout, že už 11. prosince se koná vánoční HotDognet, tentokrát už tradičně u nás na Karpatské 6 v Bratislavě. Akce je určená primárně pro publishery, ale rádi tam uvidíme i vás. Pokud tedy máte zájem, lístky jsou stále k dispozici přes Tickpo. Zatím je známý první řečník, kterým bude Andrej Saxon z Quality Unit. Povypráví o tom, jak se vyvíjí Post Affiliate PRO, na kterém běží i Dognet.

Super říjnové konference

V říjnu jsme se s kolegy zúčastnili až 3 super konferencí. První z nich byla e-commerce konference Upterdam, která byla zaměřená na expanzi a mezinárodní networking. Zažili jsme několik přednášek od světových řečníků, potkali jsme lidi nejen ze Slovenska, ale i z různých států Evropy a z různých e-commerce oblastí. Konference byla zakončená mimořádně vydařenou afterparty, která trvala až do rána. 

Druhou vydařenou konferencí v říjnu bylo PPCEE. Na tuto nejdivočejší PPC událost v CEE regionu se šli podívat kolegové Dávid, Veronika a Nela. Určitě v ničem nepřeháněli, bylo to opravdu divoké. Přednášky byly plné dat, čísel a informací. Běžný smrtelník by se možná i polekal. Byly však výborně zkombinované s prezentacemi, které se věnovaly i online nebo firemní strategii. Celou konferenci vedenou v angličtině provázel Ján Gordulič s originálním humorem, který doplňoval příjemnou atmosféru v ateliéru Babylon. A kolegové vzkazují, že pokud jste byli, dobře jste udělali. Pokud jste nebyli, určitě zvažujte příští rok. 🙂

A do třetice kolegové Roman, Nela a Štefan byli v Praze na E-Business Fórum 2019. Rozdávali naši knížku o online marketinku pro potěšení duše a drinky pro potěšení těla, ale hlavně mluvili se zástupci e-shopů o tom, jak správně od začátku nastavit affiliate kampaně, aby fungovaly tak, jak mají, a byly pro e-shop dlouhodobě přínosné. 

A kromě toho naše proaktivní kolegyně Katka, která je s WordPressem velký kámoš, už klasicky pomáhala s organizací WordCamp Bratislava a 26. 10. přednášela na WordCampu v Brně.

Překročili jsme významný milník

V říjnu jsme překonali magickou hranici 3 000 000 eur vyplacených našim affiliate publisherů. Co k tomu dodat? Asi jen tolik, že před 6 roky to čekal málokdo. Jedno je však jisté. Jsme tu jen díky našim skvělým publisherům, ale i Vám, inzerentům a spolu posouváme affiliate marketing dopředu. Za to všem patří jedno velké DĚKUJEME.

Důležitý vzkaz na závěr

Touto dobou už pravděpodobně každý z vás dostal e-mail ohledně Black Friday. E-mail obsahuje krátký dotazník a je velmi důležité, abyste ho vyplnili. Obsahuje jen pár otázek ohledně toho, co chystáte na Black Friday, případně na Cyber Monday. Pokud jste se rozhodli tyto dva “nákupní svátky” ignorovat a připravujete se rovnou na Vánoce, tak je tam otázka i pro vás. 🙂

Určitě si prosím ty tři minutky na dotazník najděte a vyplňte nám ho. My budeme informace s dotazníkem komunikovat dál publisherům, kteří se tak naplno mohou na vaše akce připravit a posílit výkon kampaně.

A na závěr co? Dárek!

Ve spolupráci s CREATIVE sites, tvůrci e-shopů na míru a organizátory e-shop konference bez komerčních řečí, vám tentokrát exkluzívně nabízíme 3 kupony se 100% slevou na videozáznamy z e-shop konference CREATIVE summit & EXPO 2019 + 2018. Kdo se dřív ozve, ten kupon dostane. Pro ostatní máme ještě trvalý kupon s 50% slevou na celý měsíc listopad 2019 – DGNT50. Pro získání kuponů se 100% slevou pište přímo mně na ferancova@dognet.sk a první tři šťastlivci je dostanou.

Získejte množství praktických informací od předních slovenských a českých odborníků na e-commerci, které navíc můžete okamžitě využít ve vašem e-shop byznysu. Nasajte atmosféru největší e-commerce konference na Slovensku a možná se dokonce rozhodnete navštívit její v pořadí už 3. ročník v září 2020.

Júlia Bačíková

Júlia má v Dognete na starosti kľúčové spolupráce, vzťahy a projekty

Affiliate marketing pro e-shopy
E-book zdarma

Affiliate marketing pro e-shopy

Už jste jen jeden krok od e-booku, který vám pomůže získat klíčové informace o správném natavení a fungování vaší affiliate kampaně

Další články, které by tě mohly zajímat

Které inzerenty u nás najdete?