Předvánoční novinky pro inzerenty sítě Dognet

Předvánoční novinky pro inzerenty sítě Dognet

Uběhl více než měsíc, a proto zde máme nové, čerstvé novinky pro inzerenty přímo ze sítě. Děláme pro vás všechno, co se dá, a posouváme dopředu nejen náš trh. 

Neustálé drobné vylepšování

Neustále makáme na tom, abychom zlepšovali podmínky a možnosti jak pro vás-inzerenty, tak i pro publishery. Vytvořili jsme spoustu nových článků, kde radíme nebo vysvětlujeme, jak funguje affiliate kampaň, nebo jak s ní lépe pracovat. Z našich top článků za poslední období Vám doporučuji jeden s tématem, jak bude Dognet trackovat bez cookies.

Také připravujeme nový notifikační systém, novou verzi systému Banea a umělou inteligenci na sledování kvality konverzí a odhalování anomálií v síti v reálném čase.

Toto všechno řešíme pro vás, abychom vám uměli zajistit co nejkvalitnější traffic.

Ano – máme další nové kampaně i publishery

Publisheři neustále přibývají, spustili jsme také další nové kampaně. Horkou novinkou je ZľavaDňa.sk, Shop.rukahore.sk nebo Refundo a Factcool ve vícerých jazykových mutacích. Kolega Roman, který sídlí v Česku, se od příchodu do sítě nezastavil a naplno vyřizuje stále nové a nové české kampaně. I nadále platí, že pokud máte zájem cokoliv prodiskutovat osobně a jste v Česku, můžete ho kontaktovat. Kontakt najdete na webu.

Startujeme Media kampaně

Kolegové Šimon a Dávid se věnovali novým Media kampaním. Kromě vytvoření článků, recenzí nebo zpětných odkazů prostřednictvím affiliate partnerů, Media kampaně zahrnují také například spolupráci s influencery. Jak ve zkratce funguje spolupráce, najdete ve videu od kolegy Dávida. Snažíme se Vám takto prostřednictvím publisherů poskytnout další přidanou hodnotu jako doplněk ke kampani.

Před pár dny jsme odpromovali první spuštěné kampaně a jdeme makat na dalších. Pokud máte zájem, prosím, kontaktujte nás. Celý článek je pro Vás k dispozici v našem magazínu.

Davová psychóza během Black Friday

Máme za sebou top prodejní období roku – Black Friday. V pátek jsme měli největší počet zaznamenaných konverzí od začátku fungování Dognetu a následná neděle ho téměř vyrovnala. Velmi děkujeme za vaši důvěru a že jsme společně mohli zaznamenat takový růst výkonu kampaní. Díky Vaší spolupráci před samotným BF jsme mohli zprostředkovat publisherům Vaše akce, na které se mohli připravit. Shrnutí najdete v našem článku.

S Dávidem na cestách – Maďarsko i Rumunsko

Kolega Dávid se zúčastnil dvou skvělých publisherských meetupů. Jeden z nich jsme organizovali my právě pro maďarské publishery. Tím byl náš HotDognet v Budapešti. Snažíme se maximálně edukovat tamní trh a podpořit aktivitu publisherů v Maďarsku.  

Druhým meetupem byla konference v Rumunsku – Affiliate 3.0. Strávili jsme s rumunskými publishery 4 dny na horách v příjemné atmosféře s motivačními přednáškami a plodnou diskuzí. Hodně jsme se od nich dozvěděli.

Využíváme všechny dostupné možnosti jak podpořit výkon kampaní i v zahraničí. Víc o tom napsal Dávid v článku v našem magazínu.

Vánoční HotDognet

Dne 12. prosince opět otevřeme dveře našeho suterénu pro publishery a uvítáme je na vánočním HotDognetu. Opět přineseme několik tipů a rad pro publishery, shrneme poslední období v číslech a ponetworkujeme do noci. Hotdogy nám tentokrát budou připravovat lidé z Filip’s hotdog. Teaser a odkazy na minulé setkání najdete v našem článku. Pokud víte o někom, kdo by měl zájem zúčastnit se, lístky jsou ještě dostupné na Tickpo.sk

Mikulášska nadílka pro naše inzerenty

Opět se nám podařilo, nyní ve spolupráci s Luigi’s Box, pro Vás připravit exkluzivní nabídku výlučně pro inzerenty sítě Dognet. Luigi’s Box přináší sadu nástrojů, pomocí kterých dokáže jakýkoliv e-shop zlepšit svoje vyhledávání, čímž zlepší konverzní poměr a zvýší svoje příjmy. V průměru svým klientům zlepšili konverzní poměr z vyhledávání o desítky procent.

Pokud je kontaktujete na info@luigisbox.com s tím, že jste náš inzerent, zdarma pro Vás vypracují analýzu vyhledávání na Vašem e-shopu a zároveň získáte až 25% slevu na jejich všechny další služby.

Bližší informace, jak vám dokážou pomoci, najdete v článku od Radoslava Balajky. Snad jen vypíchnu z článku následovné:

“Přímý dopad vyladěného vyhledávání pocítíte na zvýšení konverze, a tedy na vyšším obratu e-shopu. Průměrně to bývá o 20 %, ale jsou případy, kdy došlo ke zlepšení i o stovky procent.” Zajímavé? 🙂

Videopozvánka právě pro e-shopy

Nakonec mám pro Vás jednu pozvánku na 1. ročník českého E-commerce plesu, který se uskuteční 26.1.2019 ve Slovanském domě v Praze. Pokud Vás to oslovilo, napište. Máme pro vás 15% slevu. 😉

Tak jako tentokrát, rádi bychom se i příště podělili o to, na čem v síti Dognet aktuálně pracujeme. Doufáme, že Vás naše příspěvky zaujaly a že si přečtete, případně si prohlédnete i následující díl. Těším se na Vás a už nyní Vám přeji krásné vánoční a novoroční období. 🙂

Petronela Novotná

Country Manager Slovakia

Další články, které by tě mohly zajímat

Které inzerenty u nás najdete?