Poprázdninové novinky z Dognetu

Poprázdninové novinky z Dognetu

Léto nám skončilo, pomalu se blíží hlavní e-commerce sezóna a my vás vítáme u dalšího dílu novinek z Dognetu. Jak vidíte, dnes tu nejsem sama. Jsem tu spolu s kolegyní Katkou Novotnou, kterou určitě většina z vás už zná.

Katka je náš Senior Affiliate Manažer a v Dognetu je téměř od jeho začátku. Její práce spočívá hlavně v péči o naše publishery, kampaně a systém jako takový. Většina technických požadavků a otázek jde přímo na Katku. Patří do té části Dognetu, která je pro-publishersky orientovaná. Bije se tedy za práva a za co nejlepší podmínky pro naše publishery. V srpnu oslavila 4. výročí svého působení v Dognetu. Pamatuje si ještě dobu, kdy jsme měli jen 60 kampaní a teď se pomalu blížíme k číslu 500.

Super teambuilding

V létě jsme se věnovali kromě práce také těm klasickým letním aktivitám. Udělali jsme si super teambuildingovou grilovačku. Vytáhli jsme gril na terasu, náš country manažer pro Česko, Roman, udělal skvělé burgry, užili jsme si pěkný letní večer a utužili vzájemné vztahy. 

Založili jsme dognetový instagram

Po Facebooku, Twitteru a LinkedInu nás už můžete sledovat i na Instagramu! Budeme se snažit přidávat zajímavé fotky z našich akcí, ale i z běžných dnů Dognetu. Takže pokud používáte Instagram, budeme rádi, když nás začnete sledovat. Najdete nás jako dognetaffiliatenetwork

Q-tracker funguje

Q-tracker, který jsem už připomínala i v předcházejících novinkách, funguje a ve videu o něm víc říká Katka. V Dognetu klademe důraz na kvalitu trafficu. Při téměř 500 kampaních a tisících publisherů však už nebylo možné tuto kvalitu kontrolovat jen manuálně. Proto jsme několik měsíců vyvíjeli automatizovaný systém na kontrolu našich publisherů. 

Kontrolujeme referral adresy, počet prokliků a prodejů za určité období a tato data porovnáváme s předešlým obdobím a hledáme anomálie. V praxi to může vypadat například tak, že když publisher pošle hromadný newsletter, víme o tom do pár hodin, neboť se mu na kontu neúměrně zvýší aktivita. 

Q-tracker samozřejmě neustále vylepšujeme a rozšiřujeme jeho možnosti. Ale už teď můžeme říct, že nám tento systém nesmírně pomáhá a našim affiliate manažerům ulehčuje práci. Už jen v den jeho spuštění jsme odhalili více publisherů, kteří porušovali podmínky sítě Dognet a byli z našeho systému kompletně vyloučení. 

Připravujeme knížku pro blogery

Vydáváme knížku pro blogery, která se dostane do rukou téměř každému blogerovi a blogerce z Česka a Slovenska. Bude se věnovat tématům, která blogeři nejčastěji řeší – jak psát kvalitní články, jak získat návštěvnost, SEO, jak vydělávat na blogu a to všechno od na slovo vzatých expertů. S vydáváním knížek už máme nějaké zkušenosti a věříme, že i tato bude mít takový úspěch jako naše poslední Super affiliate academy – tvorba vydělávajícího webu

Zúčastnili jsme se turnaje o pohár Eshopisty

Jak to vypadá, když chlapci od počítačů hrají fotbal? To jsme se dozvěděli v půlce srpna na super akci od Acomware – fotbalovém turnaji o pohár Eshopisty. Ani silná sestava hráčů nám první příčky nezaručila, ale zato jsme si užili celý den na čerstvém vzduchu a viděli jsme do té doby nepředstavitelné věci – tedy běhat kolegy za míčem po hřišti. Ale abychom jim nekřivdili, bojovali skutečně statečně a hanbu nám určitě neudělali. 

1. pražský HotDognet

10. 9. se uskutečnil první český HotDognet v Praze. S organizací nám pomáhala affiliate síť eHub, za což jim i touto cestou děkujeme. HotDogy byly výborné, vyslechli jsme si několik zajímavých přednášek a networking a zábava pokračovala do pozdních hodin. O přednášky se postarali kolegové Katka a Roman a o třetí se postaral Milan Pichlík. Ohlasy na akci byly velmi dobré a určitě chystáme v Česku i další ročníky. Report o akci připravil Michal Majgor, affiliate publisher. 

Na už klasický Vánoční HotDognet v Bratislavě se můžete těšit nejdříve 11. 12.

A na závěr co? Dárek!

Na závěr nesmí chybět dárek, tentokrát jsme ho pro vás připravili ve spolupráci s Biznisweb.sk. Pokud pro svůj web hledáte nové řešení nebo se chystáte expandovat, tento dárek je právě pro vás. Jako inzerenti Dognetu od nich dostanete balíček PREMIUM na 1 rok úplně zdarma. 

Pro uplatnění dárku napište na kvasnicova@irisoft.sk a uveďte, že jste inzerentem Dognetu.

Děkujeme Bizniswebu za poskytnutí dárku a vám děkujeme, že jste s námi. 🙂

Júlia Bačíková

Júlia má v Dognete na starosti kľúčové spolupráce, vzťahy a projekty

Affiliate marketing pro e-shopy
E-book zdarma

Affiliate marketing pro e-shopy

Už jste jen jeden krok od e-booku, který vám pomůže získat klíčové informace o správném natavení a fungování vaší affiliate kampaně

Další články, které by tě mohly zajímat

Které inzerenty u nás najdete?