Podzimní novinky z Dognetu pro inzerenty

Podzimní novinky z Dognetu pro inzerenty

Přinášíme vám další pokračování Novinek z Dognetu pro inzerenty. Sezóna je v plném proudu, tak se pojďme společně podívat na to, co je v Dognetu nového.

Novinky z Dognetu nově už vycházejí nejen ve formě článku a videa, ale už i jko podcast.

Dnes si v rámci těchto novinek představíme dlouholetou členku Dognet týmu – naši Country Manager pro Slovensko, Petronelu Pivarčiovou, kterou určitě není třeba moc představovat. Pokud jste ze Slovenska a máte zájem o spolupráci, nebo se chcete podívat na to, jak se vaší kampani daří, případně se podívat na její optimalizaci, Petronela je ten správný člověk. Obrátit se na ni můžete na pivarciova@dognet.sk. V Dognetu už táhne pátý rok a je pro něj velkým přínosem. Kromě slovenských inzerentů je v kontaktu i s některými z Česka, se kterými jsme spustili kampaně ještě před příchodem našeho českého Country Managera Romana Dobiáše. 

Roman sídlí v Praze a od září má dokonce novou posilu Vojtu Bartoňka, kterého jsme vám představili už v minulých novinkách. Vojta je novým českým Affiliate Managerem pro český trh. Má bohaté zkušenosti z minulých zaměstnání a u nás řeší hlavně integrace, technické dotazy, ale také zapojení nových inzerentů nebo optimalizace spuštěných kampaní. Ozvat se mu můžete kdykoliv na bartonek@dognet.cz

Black Friday je tady

Sezóna je naplno rozběhnutá, za pár dní je tu “nákupní svátek” Black Friday a mnozí z vás už mají v rámci Black Week rozběhnuté různé akce, slevy a kupóny. Pokud ještě chcete dát vědět našim publisherům, jaké akce na vašich e-shopech probíhají, vyplňte dotazník, který najdete i v tomto článku, nebo mi napište přímo na ferancova@dognet.sk.

Publisheři tak budou moci ještě lépe propagovat vaše kampaně a přispějí tak k lepším výkonům vašich e-shopů v tomto období.

Dognet stále roste

Dognet neustále roste. Sezóna je dobře rozběhnutá a čísla nám to potvrzují. Tento rok lámeme naše rekordy. To je hlavně vidět na stoupajícím počtu konverzí. Meziroční růst za říjen je až skvělých 44 %. A když se podíváme na vývoj posledních dnů, meziroční růst počtu konverzí stoupá až ke 100 %.

Dognet má aktuálně více než 600 aktivních affiliate kampaní už v 8 státech Evropy. Děkujeme vám všem za projevenou důvěru a že tu můžeme být pro vás a pomáhat vám s obchodem i v této náročné době.

Prodej nové knihy je spuštěný!

Krásnou novinkou, ze které máme v Dognetu velkou radost, je, že se spustil prodej nové knihy z dílny Dognetu – 123 tipů pro online a affiliate marketing. Do knihy přispělo 51 autorů. 51 online marketérů, SEO specialistů, affiliate manažerů, marketingových manažerů e-shopů, ale také právnička nebo social media manažeři a je už 5. knižním počinem z dílny Dognetu.

Ano, plných 51 lidí se spojilo, aby vytvořili ultimátní obsah knihy, která je plná návodů, know-how informací, tipů a triků, jak být úspěšný v online byznysu. Jeden autor nikdy nemůže být expertem na všechno, ale když se spojí 51 odborníků, expertů ve svém oboru, vznikne z toho skutečně hodnotná kniha. A každému z našich inzerentů se určitě do rukou dostane. 🙂

V Dognetu jsme hrdí na to, že vzdělávame trh a posouváme tak i celý affiliate marketing dopředu.

Tip na rozhovor na závěr

Na závěr dám ještě do pozornosti skvělý rozhovor s Romanem, naším country managerem pro Česko v podcastu Orandžáda z dílny marketingové agentury Besteto. V rozhovoru se dozvíte všechno, co o affiliate marketingu potřebujete vědět, takže ať už jste naším inzerentem, nebo o využití affiliate kampaně teprve uvažujete, určitě si ho poslechněte. 

To bude od nás pro tyto novinky všechno, děkujeme za vaši přízeň, přejeme vám mnoho kvalitních konverzí a těšíme se na vás u dalšího dílu. 

Júlia Bačíková

Júlia má v Dognete na starosti kľúčové spolupráce, vzťahy a projekty

Affiliate marketing pro e-shopy
E-book zdarma

Affiliate marketing pro e-shopy

Už jste jen jeden krok od e-booku, který vám pomůže získat klíčové informace o správném natavení a fungování vaší affiliate kampaně

Další články, které by tě mohly zajímat

Které inzerenty u nás najdete?