Po 10 letech zavádíme paušální poplatek za správu kampaně

Po 10 letech zavádíme paušální poplatek za správu kampaně

Online marketing prochází za poslední roky turbulentním obdobím. Přišly cookie lišty, ztráty dat, GA4 a další změny, které hýbaly celým e-commerce trhem. Zdá se, že internetový marketing už nikdy nebude jako dřív. Affiliate síť Dognet však reaguje a připravujeme pro inzerenty a publishery spoustu novinek, které budou dostupné již od začátku příštího roku. I proto od 1.11.2023 zavádíme po 10 letech (jako poslední z affiliate sítí v CEE) paušální poplatek za správu kampaně.

 

10 let sítě bez poplatků

Affiliate síť Dognet za posledních 10 let narostla z nuly na významného hráče na poli affiliate marketingu v CEE a na Balkáně. Ročně přinášíme více než 1100 e-shopům přes 1 milion konverzí ročně a aktivně působíme v 7 zemích. V posledních měsících se k nám přidali také významní hráči, jako Allegro, Sizeer nebo Tchibo. Na některých trzích rosteme dokonce dvouciferným tempem.

Dosud síť fungovala bez paušálních nebo měsíčních poplatků i přesto, že u konkurenčních systémů to je běžný poplatek a tržní standard.

 

Vyrovnávání tržních rozdílů

Od 1.11.2023 zavádí Dognet jako poslední z předních affiliate sítí v CEE paušální poplatek 39 € měsíčně za správu kampaně. Paušální poplatek se sice zavádí na všech trzích, ale uplatňovat se bude jen na rozvinutých trzích – Slovensko, Česko, Maďarsko.

Paušální poplatek zavádíme proto, aby uměla technologicky postupovat a vyrovnat se ostatním sítím v Evropě. Zahraniční affiliate sítě vybírají poplatky ve výši stovek eur měsíčně v různých formách a schématech poplatků. V případě naší sítě je paušální poplatek spojen s možností používat technologii a služby spojené se správou kampaně.

Stále se nemění fakt, že inzerent platí provizi z prodeje. Cena, kterou za přineseného zákazníka zaplatí, se skládá z provize pro publishery a pro síť. 

Paušální poplatek je za služby, které síť standardně poskytuje a nejsou vázány na výkon. Jde hlavně o základní správu kampaně, vyplácení, technickou podporu, monitoring a samotné využívání technologie pro správu affiliate kampaně.

Změna VOP od 1.11.2023 

 

Rozvoj sítě, trhu a nový systém pro rok 2024

Rok 2024 bude pro affiliate síť Dognet klíčový, protože připravujeme novou, vylepšenou verzi celého systému. Jak pro inzerenty, tak pro publishery chystáme zcela nové prostředí. Získají tak ještě lepší zážitek při práci s affiliate kampaněmi.

V systému Dognet v příštím roce najdete kromě lepší práce s affiliate kampaněmi i nové moduly a funkcionality. Ty otevřou úplně nové a nepoznané možnosti spolupráce s publishery. Aktuálně vidíte Dognet jako affiliate síť, ale za rok už to bude media marketplace, kde najdete další možnosti propagace pro váš e-shop.

Dognet v roce 2024 chystá zcela novou éru významu a hodnoty pro klienty. Z jednoúčelového profesionálního nástroje se stane multiplatforma a její klienti budou pracovat s publishery napříč celou Evropou.

Štefan Polgári

V online marketingu sa pohybuje už viac ako 10 rokov. Spoluzaložil affiliate sieť DOGNET a affiliate marketingu sa venuje na profesionálnej úrovni. Spoločne s kolegami sa snažia tento odbor na Slovensku pozdvihnúť a zapojiť čo najviac publisherov.

Affiliate marketing pro e-shopy
E-book zdarma

Affiliate marketing pro e-shopy

Už jste jen jeden krok od e-booku, který vám pomůže získat klíčové informace o správném natavení a fungování vaší affiliate kampaně

Další články, které by tě mohly zajímat

Které inzerenty u nás najdete?