Osobní přístup k affiliate marketingu. Dognet na konferencích 2023

Osobní přístup k affiliate marketingu. Dognet na konferencích 2023

Dognet se v prvním pololetí letošního roku zúčastnil tří klíčových konferencí v Praze a v Banja Luke v Bosne a Hercegovine.

Naším hlavním úkolem na těchto akcích je osobně přiblížit zákazníkům affiliate marketing – co to je, jak to funguje, kdy a proč byste měli využít tento nástroj pro vaše podnikání.

Odpověděli jsme na tyto a další otázky přímo na místě, čímž jsme rozšířili osvětu o affiliate marketingu a ukázali jeho potenciál pro konkrétní podnikání.

International e-commerce summit 2023

International e-commerce summit je jedním z největších akcí v oblasti e-commerce ve střední Evropě, které je současně spojeno s festivalem technologií a inovací. Summit trvá celkem tři dny, během kterých se představí více než 50 odborníků z oblasti online marketingu a e-commerce. Každý z nich se snaží předat své know-how nebo reagovat na aktuální situaci a dění ve své oblasti.

Dognet, jako zlatý partner této události, představil jednoho ze svých TOP odborníků v oblasti affiliate marketingu – Romana Dobiáše, který působí na pozici country manažera pro Českou republiku.

Společně s naším strategickým partnerem, Tradedoublerem, a jeho zástupcem, Arturem Michalakem, Head of operations CEE, jsme na pódiu představili výhody naší unikátní spolupráce v rámci celé Evropy. Během celého summitu jste mohli najít celý náš český tým v Dognet stánku, kde jsme se věnovali možnostem využití affiliate marketingu.

 

Reshoper 

Konference a veletrh Reshoper je akce, kde pod jednou střechou můžete očekávat více než 1000 vystavovatelů nabízejících služby pro e-commerce a online, 25 odborníků, kteří sdílejí své zkušenosti a kvalitní networking s majiteli e-shopů. Pro Dognet je to už „must have“ event, na kterém nás můžete najít v našem stánku.

Každý rok potkáme množství nových i stálých klientů a osobně si povídáme o možnostech zvýšení výkonu kampaně nebo samotného spuštění kampaně. Affiliate je specifický a ne každý e-shop je vhodný kandidát.

Reshoper je ideální akcí, kde pro svůj e-shop najdete vše a zároveň se umíte setkat s celou e-commerce komunitou, která se prostřednictvím takových eventů stále utužuje. Velkým plusem je také poradenská zóna, kde se můžete osobně zeptat odborníků jako Petra Dolejšová na konkrétní otázky, které řešíte ve svém podnikání.

 

Konverzija 

Balkánský trh je pro nás prioritní, a proto jsme se zúčastnili konference Konverzija, jejíž pátý ročník se konal v Banja Luke v Bosne a Hercegovine. Konference trvala dva dny, během kterých přednášeli lokální odborníci na online marketing, e-commerce a sociální sítě.

V našem stánku jste mohli potkat našeho lokálního country manažera, Čeda Velaševiće, s podporou týmu ze Slovenska. Uvědomujeme si, že tyto trhy nejsou natolik rozvinuté, aby mohly konkurovat západním trhům, a právě proto je pro nás důležité je rozvíjet a podporovat.

Ze zkušeností vidíme, že affiliate marketing zde má obrovský potenciál, který musíme rozvíjet.

Na konferenci jsme si také všimli velkého zájmu o online marketing, který chceme využít v rámci naší strategie na tomto trhu, kterému je třeba věnovat větší pozornost a vzdělávání.

 

Affiliate marketing pro e-shopy
E-book zdarma

Affiliate marketing pro e-shopy

Už jste jen jeden krok od e-booku, který vám pomůže získat klíčové informace o správném natavení a fungování vaší affiliate kampaně

Další články, které by tě mohly zajímat

Které inzerenty u nás najdete?