Novoroční novinky z Dognetu

Novoroční novinky z Dognetu

Je tu rok 2020 a s ním také další část novinek z Dognetu. Podívejme se tedy na to, co se u nás v poslední době událo, co máme nového v síti Dognet a představíme si i novou kolegyniu – Veroniku Almásiovou .

Veronika se k nám přidala v listopadu a nastoupila na pozici Relationship Managera. Má na starosti zejména akvizice nových publisherů, ale také péči o ty existující.

Kromě Veroniky k nám přibyl také nový externí kolega, Čedo Velašević, který sedí přímo v Záhřebu a bude nám pomáhat se slovinským a chorvatským trhem.

HotDognety

Už tradičně jsme v prosinci zorganizovali vánoční HotDognet v našich supersklepních prostorách na Karpatské ulici v Bratislavě. Klasicky nesměly chybět chutné hotdogy, uvolněný networking, ale také nálož informací.

O ty se postarali Andrej Saxon z Quality Unit, který návštěvníkům povyprávěl něco o vývoji Post Affiliate, na kterém běží i náš Dognet. Miroslav Beňo přinesl super přednášku a Case study o organiku, kde povyprávěl o tom, jak za 8 měsíců získal 30 tis. unikátů měsíčně. Přednášku měli i naši kolegové Dávid a Katka. Katka nezklamala s přednáškou o číslech ze sítě, která nesmí chybět na žádném HotDognetu, a Dávid povyprávěl o expanzi a trendech v zahraničí.

Protože chceme být k našim publisherům co nejblíže, udělali jsme anketu, ve které jsme se jich ptali, kde by chtěli, aby se konal další HotDognet. Z ankety nám vyšla Žilina a Brno, proto pravděpodobně nejbližší HotDognet bude právě v jednom z těchto míst. Aktuální informace samozřejmě budou na našem Facebooku a určitě je přineseme i v novinkách. I když je HotDognet akce určená zejména pro naše affiliate publishery, vždy tam rádi přivítáme i naše inzerenty. 

Jinak byl závěr roku a vrchol e-commerce sezóny samozřejmě úspěšný. S radostí konstatujeme, že i po 7 letech Dognetu na trhu stále krásně rosteme. Můžeme dokonce hovořit až o téměř 80% meziročním růstu.

Růst ale nepřichází jen tak sám od sebe. Spolu s kolegy makáme na tom, abychom vám stále přinášeli kvalitní traffic a mnoho konverzí a abyste byli se spoluprací spokojení. Zúčastňujeme se proto i na mnohých expech, veletrzích a konferencích.

Kde všude jsme byli?

V tomto roce jsme už stihli expo Reshoper, e-commerce ples i Eshopistu. 

Na expu Reshoper jste mohli potkat mě, novou kolegyni Veroniku i kolegy Dávida, Šimona, Romana a Štefana. Samozřejmě jsme donesli plný kufr knížek Tvorba úspěšného vydělávajícího blogu i Super Affiliate Academy. Návštěvníci našeho stánku na Reshoperu si mohli zatočit i kolem štěstí a vyhrát ať už knížku, nebo jiný dárek od Dognetu. A samozřejmě si mohli přijít s námi popovídat o affiliate marketingu.

Kolega Roman nesměl chybět na dalším ročníku E-commerce plesu 2020, kde byl Dognet, stejně jako minulý rok, zlatým partnerem.

Roman se spolu s kolegou Dávidem zúčastnil také konference Eshopista, která se konala 20. 2. v Praze. I tento rok nám je ctí být partnerem celoročního cyklu konferencí Eshopista. Tématem byla expanze e-commerce v zahraničí a byla určená pro online marketéry zejména ze středních a velkých e-shopů. Dávid dokonce přispěl i přednáškou o tom, jak může pomoci affiliate marketing při expanzi, na co si dávat pozor a čeho se vyvarovat.

A nejblíže nás pravděpodobně můžete potkat v Praze na Czech Online Expo. Pokud se tam také chystáte, určitě nám dejte vědět a můžeme se setkat.

Novinky na webu

Na našich webových stránkách proběhly drobné úpravy. Vznikla sekce “O nás”, kde kromě jiného přibyla také speciální upřímná podstránka s profily kolegů. Pokud se tedy chcete dozvědět něco víc o lidech, se kterými komunikujete, určitě se na ni podívejte. Kromě toho přibyla i časová osa Dognetu, kde si můžete prohlédnout všechny významné události, které se udály od našeho vzniku až po současnost. Také přibyly podstránky, kde máme uvedené naše publikační činy i způsoby, jakými edukujeme trh.

Júlia Bačíková

Júlia má v Dognete na starosti kľúčové spolupráce, vzťahy a projekty

Další články, které by tě mohly zajímat

Které inzerenty u nás najdete?