Novoroční novinky z Dognetu pro inzerenty

Novoroční novinky z Dognetu pro inzerenty

Přinášíme vám další pokračování novinek z Dognetu pro inzerenty, první v roce 2021. V první řadě vám tedy všem chceme popřát jménem celého týmu Dognetu všechno nejlepší do nového roku a doufám, že pro všechny bude lepší než ten poslední, nejen v pracovním, ale také v osobním životě, a přejeme vám hlavně hodně zdraví, které je teď nejdůležitější. 

Novinky z Dognetu nově už vycházejí nejen ve formě článku a videa, ale už i jako podcast.

Zhodnocení roku 2020

Zhodnocení roku 2020 už stihl zpracovat náš CEO Štefan v tomto článku, proto tady shrnu jen nejpodstatnější věci.

  • publisherům jsme v roce 2020 vyplatili přes 3 000 000 € (78 730 257 Kč)
  • a publisheři e-shopům přinesli obrat skoro 55 000 000 € (1 443 388 046 Kč)
  • celkově jsme v počtu konverzí rostli meziročně o skvělých 59 %

Rok 2020 přivedl do sítě i významné e-shopy, za což upřímně děkujeme. Stále se zlepšujeme a jsme rádi, že to oceňují stále větší a větší značky. A samozřejmě jsme vděční za přízeň i všem dalším e-shopům, které jsou zde s námi dlouhodobě.

Vydali jsme už 5. knížku v pořadí, tentokrát s názvem 123 tipů pro online a affiliate marketing. Je v prodeji jen pár týdnů a je jednoznačně nejúspěšnější, jakou jsme dosud měli.

A jak dopadl prosinec?

Poslední měsíc roku 2020 dopadl nad očekávání. Publisherům jsme vyplatili až o 86 % víc než minulý rok a to je téměř 420 000 €.

Kde se mluví o Dognetu?

Aktuální situace klasickým konferencím a meetupům bohužel stále nepřeje. Ale aspoň virtuálně jsme se zúčastnili na konferenci Content boost – konference nabitá obsahem, kde náš Štefan také vystoupil s přednáškou na téma jak může affiliate marketing pomoci při tvorbě externího obsahu

Kromě toho o nás ještě v listopadu vyšel článek ve známém českém magazínu Czechcrunch

Hned v úvodu nového roku vyšel na podnikatelskecentrum.sk zajímavý rozhovor, v němž vyzpovídali našeho šéfa Štefana. Podělil se v něm o informace, jaký byl rok 2020 v Dognetu, ale i jaké máme plány a cíle na rok 2020.

Už 26. ledna se můžete těšit na live diskuzi Online kafe a marketing s Janem Skalickým a Romanem Dobiášem

Moderátorem diskuze je Jozef Řezníček, zakladatel marketingové agentury Včeliště a hosty jsou tedy už uvedený Jan Skalický ze známého e-shopu 4home a dlouholetý inzerent v Dognetu a náš kolega, Country manager pro Česko Roman Dobiáš. 

Diskuze to bude určitě zajímavá, dozvíte se něco o obou projektech, něco o affiliate marketingu a správném nastavení kampaně a mnoho dalších zajímavých informací. Akce je zdarma a bez jakéhokoliv omezení kapacity. Stačí se registrovat na kafeamarketing.cz

Velký publisherský průzkum

Protože na kvalitních a spokojených publisherech stojí celá síť, ke konci roka jsme si pro ty naše připravili rozsáhlý dotazník, abychom zjistili, co se jim líbí, co se jim nelíbí, podle čeho si vybírají a nasazují kampaně a abychom se tak celkově dozvěděli, na čem jim záleží. 

V těchto dnech právě odpovědi vyhodnocujeme a brzy z průzkumu uveřejníme i hodnotný výstup pro vás, naše inzerenty. Kromě toho budeme na základě dotazníku postupně implementovat změny i my v síti tak, aby se publisherům s vašimi kampaněmi pracovalo ještě lépe a mohli vám přinášet ještě lepší výkony. 

Júlia Bačíková
Júlia Bačíková

Júlia má v Dognete na starosti kľúčové spolupráce, vzťahy a projekty

Další články, které by tě mohly zajímat

Které inzerenty u nás najdete?