Květnovo-červnové novinky z Dognetu

Květnovo-červnové novinky z Dognetu

Po krátké odmlce jsme tu znovu s novinkami z Dognetu. Od posledního videa se u nás udála spousta zajímavých věcí, tak se tedy pojďme spolu podívat na to, co máme v Dognetu nového.

Dva HotDognety úspěšně za námi

Úspěšně je za námi první rumunský HotDognet, ale také už tradiční letní HotDognet, který organizujeme u nás v Bratislavě.

Rumunský HotDognet zorganizoval náš kolega Dávid v Bukurešti a uskutečnil se 8.května. Osobně se setkal a popovídal si s rumunskými publishery a přiblížil jim síť Dognet, aktuální kampaně a jejich výkon. Na akci přednášeli o e-commerce trhu a affiliate trhu v Rumunsku také Mihai Croitoru a Dragoș Bunea. Mihai má více než 15leté zkušenosti v affilu a pohovořil o obsahových webech. Dragoș, affiliate publisher a admin největší rumunskej affil skupiny, pohovořil o chybách, kterých se affiliate sítě často dopouštějí.

12. června se klasicky konal Letní HotDognet u nás ve sklepě a na terase na Karpatské 6. Nechyběly samozřejmě hot dogy, skvělé občerstvení, zábava, zajímavé přednášky i SEO panelovka. Přednášela kolegyně Katka, kolegové Dávid a Šimon a panelovky se zúčastnila taková jména jako affiliate publisher Milan Pichlík, SEO specialista Miroslav Beňo z Webglobe – Yegon, SEO specialista Peter Olvecký a affiliate publisher Peter Baraník. Report z HotDognetu už brzy najdete u nás v magazínu, kde si budete moci také vyslechnout všechny přednášky.

Úspěchy naší knihy

Skvělou zprávou je, že naši novou knihu Super affiliate academy, kterou jsem už vzpomínala v minulých dílech, si můžete koupit nejen fyzicky v kamenných obchodech Panta Rhei, ale i v mnohých e-shopech.

Pro Vás, naše inzerenty, jsme knížky posílali jako dárek úplně zdarma. Pokud se k Vám knížka náhodou nedostala, tak nám napište a vyřešíme to. 🙂

Kde všude jsme byli?

Za poslední dva měsíce jsme znovu trochu cestovali. Zejména náš kolega Dávid, který Rumunsko navštívil nejen kvůli rumunskému HotDognetu, ale také kvůli konferenci GPeC.

Kromě toho byl i s kolegyní Csillou ve Visegrádu v Maďarsku na konferenci Ecommerce Hungary a odtud letěl přímo do Londýna na konferenci Affiliate Huddle 2019.

Ten se tedy naběhal, a to všechno jen proto, abychom se vzdělávali, zlepšovali a rostli. 🙂

Já i s kolegyněmi Nelou a Veronikou z Ecommerce Bridge jsme si užily super konferenci MastersGate Digital summit 2019. Přednášky byly opravdu výživné, a i přes nepříznivé počasí jsme se skvěle zabavily na afterparty.

S kolegy Romanem a Štefanem jsme na akci Eshopista v Praze v Žlutých lázních konzultovali možnosti jak použít affiliate kampaň na budování značky. Protože to návštěvníky zaujalo, Roman připravuje na toto téma článek, který se co nevidět objeví v našem magazínu i na sociálních sítích.

A naše Senior Affil manažerka Katka se na konci června zúčastnila konference WordCamp Europe v Berlíně jako dobrovolnice. Organizovala sbírku triček pro charitu, uváděla spíkry a pomáhala účastníkům konference.

Co ještě děláme na zlepšení našich služeb?

Testujeme první verzi Q-trackeru, na kterém náš developer pracoval více než měsíc. Q-tracker je systém na automatickou kontrolu prokliků a prodejů na základě jistých pravidel, která neustále dolaďujeme. Díky tomuto programu na kontrolu se nám daří odhalit publishery, jejichž aktivita je podezřelá a po následné ruční kontrole je můžeme upozornit, nebo dokonce vyhodit ze sítě.

Publishery jsme samozřejmě kontrolovali i před Q-trackerem, ale dělali jsme to ručně, a proto to bylo zdlouhavé a nebylo to 100% účinné. Díky tomuto programu můžeme rychleji a lépe sledovat, co a jak naši publisheři dělají.

Q-tracker stále vylepšujeme a pracujeme na něm, protože kontrola kvality trafficu je pro nás prvořadá.

V rámci zlepšování a zrychlování našich služeb musíme někdy také rozšiřovat náš tým. Nejnovějším přírůstkem je nová posila, která s námi úspěšně prožila svůj prvý měsíc v Dognetu. Jmenuje se Alexandra Ortega a přínosem pro Dognet bude jako Financial Manager. Do kolektivu zapadla skvěle, rychle se učí a věříme, že s ní budete rádi komunikovat. 🙂

Nová kolegyně, nový systém na kontrolu kvality trafficu a do třetice jsme se stali partnery konference E-business forum. Je to nejdůležitější oborová konference pro majitele a manažery e-shopů nejen z Česka. Koná se 26.9. v Praze a my tam budeme opět mít svoji konzultační zónu. Chceme rozšiřovat myšlenku, že i affiliate se dá dělat smysluplně, dlouhodobě a výhodně pro všechny strany. 

A na závěr co? Dárek!

Také tentokrát jsme si pro Vás připravili dárek na závěr. Ve spolupráci s digitální marketingovou agenturou Invelity, která Vám, našim inzerentům, poskytne vstupní audit všech online kampaní v trvání 1 hodiny úplně zdarma!

Pro uplatnění dárku stačí, když napíšete na e-mail toporcer@invelity.com a uvedete, že jste inzerentem sítě Dognet.

Děkujeme Invelity za poskytnutí dárku a děkujeme, že jste s námi. 🙂

Júlia Bačíková

Júlia má v Dognete na starosti kľúčové spolupráce, vzťahy a projekty

Affiliate marketing pro e-shopy
E-book zdarma

Affiliate marketing pro e-shopy

Už jste jen jeden krok od e-booku, který vám pomůže získat klíčové informace o správném natavení a fungování vaší affiliate kampaně

Další články, které by tě mohly zajímat

Které inzerenty u nás najdete?