Květnové novinky z Dognetu

Květnové novinky z Dognetu

Ani jsme se nenadáli a je tu červen. Opatření, která byla od začátku března zavedená kvůli pandemii koronaviru COVID-19, se už postupně uvolňují a život na Slovensku se vrací do starých kolejí.

 Po dlouhé době se znovu setkáváme s kolegy v kanceláři, a proto vám tyto novinky můžeme přinést i ve formě videa. Znovu tak můžeme pokračovat i v postupném představování celého Dognet týmu. Dnes si představíme kolegu Dávida Puhu. Dávid je náš Head of Business Development a tedy má na starosti rozvoj nových trhů a expanzi po střední a východní Evropě, což nám v těchto novinkách i trochu přiblíží.

Dávid komunikuje s klienty, partnery a s agenturami ve všech pěti zemích, kde je aktuálně Dognet aktivní – ať už slovensky, maďarsky, nebo anglicky. Pomáhá mu v tom skvělý tým interních a externích kolegů, kteří ovládají jazyk dané země na úrovni mateřského jazyka. Mezi těmito novými trhy se nejvíc soustřeďuje na Maďarsko, protože na tomto trhu rosteme nejrychleji a v oblasti affiliate marketingu je tam jaksi „ticho“. 

Dognet stále roste

Jsme velmi rádi, že se nám stále daří udržovat si stabilní růst. Podívali jsme se na naše čísla a zjistili jsme, že meziročně jsme klientům zvýšili počet konverzí o 31 %.

Náš růst je vidět i na publisherech. Vyplatili jsme jim už více než 4 000 000 €! 9. října 2019 jsme překonali hranici 3 milionů a dnes už to je meta 4 milionů eur vyplacených publisherům affiliate sítě Dognet.

Velké poděkování patří všem našim publisherům, ale i vám, našim inzerentům. Těšíme se na rok 2020, který bude výzvou nejen pro nás, ale i pro celý svět.

Připravujeme novou knížku

Po úspěších předcházejících titulů od Dognetu, jako Super affiliate academy, Online Marketing – tvorba vydělávajícího webu nebo Tvorba úspěšného vydělávajícího blogu připravujeme novinku s názvem 123 tipů pro online a affiliate marketing.

Knížka bude přeložená do více jazyků. Primárně bude klasicky v česko-slovenštině, jako předcházející tituly, ale kromě toho jsou v plánu i jazyky jako maďarština, rumunština, chorvatština či slovinština. První česko-slovenské vydání bude dostupné určitě ještě před Vánocemi 2020 a o jejím uvedení na trh vás budeme určitě informovat. Ostatní očekáváme během roku 2021.

Úpravy systému

Už dlouho jsme si pohrávali s myšlenkou upravit prostředí systému Post Affiliate Pro, na kterém je affiliate síť Dognet postavená. Vypadá to tak, že se nám to tento rok konečně podaří a poslední týdny na tom aktivně pracujeme.

Naším cílem je, aby se našim publisherům, kteří dennodenně se systémem pracují, ale i vám, našim inzerentům, se systémem pracovalo co nejjednodušeji, intuitivně a abyste se dokázali dostat ke všemu potřebnému bez problémů.

S kolegy jsme dali hlavy dohromady a přišli jsme s mnohými návrhy na vylepšení systému, které potom kolegové Katka a Štefan prokonzultovali s poskytovatelem tohoto řešení – Quality Unit. Na těchto změnách se už pracuje, a i když je to dlouhodobý proces, věříme, že právě rok 2020 bude pro nás i technologicky klíčový a v nejbližších měsících vám budeme pravidelně přinášet zprávy o implementovaných změnách a vylepšeních.

Co je nového v zahraničí

Jak asi víte, koncem minulého roku jsme spustili slovinský a chorvatský trh. V rozbíhání těchto trhů nám pomáhá kolega Cedo Velasevič, který sedí v Záhřebu. Koncem minulého roku jsme spustili první kampaně v těchto zemích a už se k nám registrují i první lokální publisheři, takže pokud máte zájem o spuštění kampaně v Chorvatsku nebo Slovinsku, teď je ten správný čas. 

Nový kolega

A na závěr ještě jedna novinka. 1. června k nám nastoupil nový kolega – Ondrej Takáč. Přišel k nám z marketingové agentury Jandl a v těchto dnech vstřebává nálož informací od kolegyně Katky, aby co nejdříve mohl naplno makat jako Affiliate manažer u nás v Dognetu.

Tak to bude od nás pro dnešek všechno, jsme rádi, že jste s námi a těším se na vás v dalších novinkách. 🙂

Júlia Bačíková

Júlia má v Dognete na starosti kľúčové spolupráce, vzťahy a projekty

Affiliate marketing pro e-shopy
E-book zdarma

Affiliate marketing pro e-shopy

Už jste jen jeden krok od e-booku, který vám pomůže získat klíčové informace o správném natavení a fungování vaší affiliate kampaně

Další články, které by tě mohly zajímat

Které inzerenty u nás najdete?