Květnové novinky z Dognetu pro Inzerenty

Květnové novinky z Dognetu pro Inzerenty

Poslední novinky pro inzerenty jsme Vám přinesli v březnu a od té doby se toho v Dognetu mnoho změnilo. Pojďme se na to společně podívat. 👀

Nová identita

Největší změnu jste už možná také zachytili. Prošli jsme výrazným rebrandingem a máme novou vizuální identitu. Už jsme na trhu skoro 9 let a rozhodli jsme se, že potřebujeme malý „refresh“. Chtěli jsme se odlišit od ostatních, což se nám i díky našemu novému maskotovi Dogymu podařilo. Naše staré známé logo prošlo jen nenápadnou změnou, ale zvolili jsme celkově modernější vizuál, nové barvy, vzory a máme i nový merch.

Věřím, že se Vám naše nová identita líbí stejně jako nám, protože dokonale vystihuje jaký Dognet je – přátelský, hravý, poněkud rebelský, ale zejména férový.

Konference, expá a jiné události

V březnu se konal International e-commerce summit 2022, kde byl Dognet zlatým partnerem. Mezi 50 řečníky, top osobnostmi v oblasti onlinu a e-commerce se zaslouženě ocitl i náš kolega, Country manažer pro Česko – Roman Dobiáš. Rozebíral aktuální situaci v affiliate marketingu a jeho roli v dalších letech. Soustředil se zejména na aktuální trendy a doporučení, jak v očekávané situaci na trhu maximálně využít výhod a potenciál affiliate marketingu.

Již standardně jsme nemohli chybět na e-commerce konferencí Reshoper. Kolegové Vojtěch, Štefan, Roman, Andrea, Petronela a Veronika byli připraveni zodpovědět všechny otázky účastníků Reshoperu a také odprezentovat naši novou vizuální identitu poprvé na veřejnosti.

V květnu se uskutečnila konference E-Business Forum v Praze, jejímž hlavním tématem bylo budování skvělé zákaznické zkušenosti a řízení vztahů se zákazníky. Kolegové Roman a Vojtěch byli samozřejmě u toho

Vzdělávání je naše priorita

Stále platí, že vzdělávání o významu affiliate marketingu je jedním z našich nejdůležitějších cílů. I proto nás potěšilo pozvání přednášet o affiliate marketingu studentům na Digitální univerzitě. Akce jsem se na to já, Julie, spolu s kolegyní Petronelou Pivarčiovou. Studentům jsme vyprávěli vše důležité o výhodách a nevýhodách affiliate marketingu, jak a kdy jej zařadit do marketingového mixu e-shopu a stihli jsme se pověnovat i tomu, jak pracují publisheři a zodpověděli jsme všechny otázky.

Nová kniha z dílny Dognet

Velkou novinkou v Dognetu je nová kniha pro e-shopy, ve které naleznete až 55 tipů a návodů na úspěšný ecommerce projekt. Je to již sedmá kniha v pořadí z dílny Dognetu. Pracovalo na ní až 50 odborníků v oblasti ecommerce. Je to skoro 600 stran know-how, které autoři sbírali dohromady 524 let. Přesně tolik let zkušeností mají autoři dohromady.

Kromě české verze, máme k dispozici i 100% lokalizovanou českou verzi. Snažili jsme se, abyste v knize našli opravdu všechno, co by vás jako internetového prodejce mohlo zajímat. Začínáme výběrem tématu, dodavatelů a e-commerce systému. Pokračujeme přes logistiku, sklady, design a končíme až při marketingu a reklamě.

Vy, jako naši klienti se můžete těšit na knížku automaticky. Kolegové Nela a Roman se Vám již pravděpodobně ozvali. Pokud se tak náhodou nestalo, klidně nás kontaktujte a knížku pro vás zajistíme. 🙂

Nový kolega

No a na závěr Vám chceme představit našeho nového kolegu Juraje Čupániho. Je to nejnovější posila týmu Dognet a má za úkol hlavně aktivně rozjet spolupráce s influencery, ale samozřejmě jeho agenda bude mnohem širší.

Juraj je mladá krev a do Dognetu přinesl svěží pohled a nové nápady. Před nastoupením do Dognetu byl na stáži v New Yorku v USA a těšíme se, že své zkušenosti zužitkuje právě u nás.

Naposledy dokonce napsal skvělý článek o výhodách zapojení nano a mikro inluencerů v rámci affiliate kampaně článek o výhodách zapojení nano a mikro inluencerů v rámci affiliate kampaně. Určitě každému z Vás doporučuji si článek prohlédnout, je to velmi zajímavé čtení. No a pokud Vás to zaujalo a chtěli byste takovou spolupráci prostřednictvím Dognetu vyzkoušet, neváhejte napsat na cupani@dognet.com.

To je od nás na dnes všechno. Děkujeme, že jste s námi a jsme zde kdykoli pro Vás. 🙂

Affiliate marketing pro e-shopy
E-book zdarma

Affiliate marketing pro e-shopy

Už jste jen jeden krok od e-booku, který vám pomůže získat klíčové informace o správném natavení a fungování vaší affiliate kampaně

Další články, které by tě mohly zajímat

Které inzerenty u nás najdete?