Júlové novinky z Dognetu pre inzerentov

Júlové novinky z Dognetu pre inzerentov

Překonali jsme nový rekord, nová úžasná kniha z dílny Dognetu je už v prodeji, webináře pro publishery fungují a máme i nové kolegy. Toto všechno a ještě víc se dozvíte v dnešních Novinkách z Dognetu pro inzerenty. 

Nová meta překonaná

Na úvod začněme krásným úspěchem. Od překonání hranice 7 milionů eur vyplacených provizí uběhly jen 3, a dokonce mimosezónní měsíce, a přesto se nám v půlce července podařilo překonat hranici 8 milionů eur vyplacených publisherům sítě Dognet. Je úžasné vidět, jak rosteme, a to hlavně zásluhou našich skvělých publisherů, ale samozřejmě i celého týmu Dognetu.

Nová kniha z dílny Dognetu je tady

Nová, v pořadí už šestá skvělá kniha pro publishery – Tvorba vydělávajícího webu krok za krokem – je už v prodeji. Tentokrát jsme připravili ultimátní návod pro absolutní začátečníky v online a affiliate marketingu.

Na skoro 200 stranách najdou potenciální publisheři všechno pro to, aby mohli začít propagovat vaše affiliate kampaně kvalitním způsobem na obsahových webech. Kniha je unikátní v tom, že se na její přípravě podíleli skuteční odborníci, ale konzultovali jsme ji v procesu přípravy také s absolutními laiky. Tak se nám podařilo docílit, že je napsaná kvalitně, odborně a zároveň jednoduchým způsobem přináší krok za krokem návod na tvorbu vydělávajícího affiliate webu.

Knihu samozřejmě budeme posílat všem našim inzerentům i jako dárek, ale pokud ji chcete hned, rádi vám ji zdarma pošleme. Stačí když nám napíšete na hello@dognet.sk. 🙂

Webináře a vzdělávání nových publisherů

Tato naše nejnovější kniha je skvělý způsob na získávání a vzdělávání nových kvalitních obsahových publisherů, ale nespoléháme se pouze na ni. Abychom pomohli novým publisherům zorientovat se a začít propagovat vaše kampaně, přišli jsme s konceptem online webinářů, které děláme ve složení já, Júlia, kolegyně Veronika a kolegové Šimon a Ondrej, kteří jsme nejvíc v kontaktu s publishery. Jednou do měsíce během cca hodinu trvajícího webináře ukážeme publisherům základy práce s administrací, správnou tvorbu odkazů a různé tipy a triky pro co nejúspěšnější práci s affiliate kampaněmi. Samozřejmě nechybí ani prostor na zodpovězení všech otázek, které začínající publisheři mohou klást během celého webináře.

Tento koncept se nám osvědčil, pravidelně míváme desítky účastníků a jsou na něj dobré ohlasy. To všechno děláme pro to, abychom vzdělávali a pomáhali novým publisherům rozběhnout se a přinášet vám kvalitní návštěvnost a konverze.

I díky těmto aktivitám na podporu trhu a přilákání nových publisherů se jich od začátku roku 2021 registrovalo do Dognetu téměř 400.

Dognet rozvíjí i chorvatský affiliate trh

Pro ty z vás, kteří plánují expanzi do Chorvatska, nebo už fungují i na chorvatském trhu, bude toto zajímavá informace. Na chorvatský trh jsme vstoupili už na podzim roku 2019. Už tehdy jsme věděli, že to bude běh na dlouhou trať, protože situace byla podobná, jako když jsme vstoupili na maďarský trh – potenciál velký, ale celkové povědomí o affiliate byznysu téměř žádné.

Máme kolegu Čeda, který působí lokálně a rychle se mu podařilo navázat vztahy s místním e-commerce sdružením a spolupráce přetrvává dodnes. Na jaře minulého roku jsme byli přítomní i na jedné z posledních konferencí, která se uskutečnila před pandemií – CRO Commerce 2020.

Kvůli pandemii jsme bohužel museli zrušit Chorvatský HotDognet, ale začátkem tohoto roku jsme zasponzorovali e-book o e-commerce marketingu, kde jsme figurovali jako autoři kapitoly o affiliate marketingu. Pokud máte zájem integrovat affiliate kampaň i na chorvatský trh, kontaktujte Dávida Puhu na puha@edognet.com.

Maďarský webinář měl úspěch

Samozřejmě nepolevujeme ani s aktivitami na maďarském trhu. Nedávno jsme ve spolupráci s agenturou Honlaprafel.hu zorganizovali webinář pro maďarskou online scénu, na kterém bylo více než 100 účastníků, což nás mile překvapilo. Mezi nimi byli hlavně potenciální publisheři, ale i pár e-shopů. 

Nové posily do týmu

Abychom stíhali držet krok s přibývajícími kampaněmi a dokázali vám stále poskytovat špičkové služby, museli jsme posílit náš tým.

Za poslední dva měsíce se k nám přidal nový affiliate manažer Pal Pushkash, který se přidal k našim slovenským affiliate manažerům Ondrejovi, Šimonovi a Michalovi. Pal má dlouholeté zkušeností s prací v reklamě a už více než rok se věnuje IT. V Dognetu určitě zúročí svoje zkušenosti z pozicí Account Managera a Business Analytika a bude pro tým velkým přínosem.

Český tým také získal nového člena a je ním Jan Kudrjavcev, který je novým obchodním manažerem pro Česko. Bude nejen získávat nové klienty na českém trhu, ale také bude mít na starosti už existující klienty, kterým bude pomáhat hledat ta správná řešení pro co nejlepší využití naší affiliate sítě. Určitě s ním tedy mnozí z vás ještě přijdete do kontaktu.

Jan má 15 let zkušeností v e-commerce oblasti obchodu v segmentu tiskárenských technologií a věřím, že bude také velkým přínosem pro celý Dognet.

Kromě toho se k nám přidali i dva noví developeři Michal Holuka a Marián Solnica, kteří makají na vývoji Dognetu, abychom se posouvali vpřed i po technologické stránce.


Pokud máte jakékoliv otázky ohledně vaší affiliate kampaně, neváhejte se na nás kdykoliv obrátit. To bude pro dnešní novinky všechno, děkujeme za vaši přízeň a jsme tu pro vás. 

Júlia Bačíková

Júlia má v Dognete na starosti kľúčové spolupráce, vzťahy a projekty

Affiliate marketing pro e-shopy
E-book zdarma

Affiliate marketing pro e-shopy

Už jste jen jeden krok od e-booku, který vám pomůže získat klíčové informace o správném natavení a fungování vaší affiliate kampaně

Další články, které by tě mohly zajímat

Které inzerenty u nás najdete?