Jsme GOLD partnerem International Ecommerce Summitu 2023

Jsme GOLD partnerem International Ecommerce Summitu 2023

International Ecommerce Summit 2023 již potřetí představí trendy české i světové e-commerce scény. Dognet bude GOLD partnerem této významné události a společně s naším strategickým partnerem Tradedoubler budeme diskutovat o možnostech expanze a spolupráce v celé Evropě.

Letos se e-commerce summit exkluzivně spojí s populárním E15 technologickým festivalem, který je považován za největší mezinárodní festival technologií a inovací v Česku. Třídenní festival bude probíhat od úterý 28.2. do čtvrtka 2.3. na Pražském hradě. Účastníci se mohou těšit na přednášky, panelové diskuse, workshopy a v expo části najdete po celé tři dny i stánek Dognetu. Zastavte si osobně popovídat o možnostech využití affiliate marketingu pro vaše podnikání.

50 + top e-commerce řečníků se podělí o své zkušenosti

Mezi 50 top řečníky bude i náš country manažer Roman Dobiáš, který se v e-commerce pohybuje již 13 let a od roku 2018 plně zastřešuje českou pobočku Dognet. Tento summit je jedinečnou příležitostí k setkání s odborníky, navázání nových kontaktů a získání aktuálních informací o e-commerce trendech.

Věříme, že naše účast na této akci přispěje k rozvoji e-commerce jak v Česku, tak v Evropě. Jsme hrdí, že můžeme být součástí tohoto velkého summitu společně s naším partnerem Tradedoubler a těšíme se na vás.

Affiliate marketing pro e-shopy
E-book zdarma

Affiliate marketing pro e-shopy

Už jste jen jeden krok od e-booku, který vám pomůže získat klíčové informace o správném natavení a fungování vaší affiliate kampaně

Další články, které by tě mohly zajímat

Které inzerenty u nás najdete?