Dubnové novinky sítě Dognet pro inzerenty + VIDEO

Dubnové novinky sítě Dognet pro inzerenty + VIDEO

Co je nového v síti Dognet s ohledem na inzerenty? 

Toto je první díl novinek z Dognetu. Novinky budeme vydávat pravidelně v několikatýdenních intervalech a v každém dílu pro vás připravíme nějakou exkluzivní akci, která bude dostupná jen pro vás. Každý den řešíme, jak naši síť vylepšit jak pro publishery, tak pro inzerenty.

Také v tomto měsíci jsme oslovovali stovky nových partnerů a i díky akvizici influencerů se k nám za posledních 30 dní přidalo přes 200 nových publisherů. Všechno proto, aby se zvyšovala efektivita kampaní.

12. dubna jsme byli vystavovat na E-commerce Conference v Senci.

Je pro nás důležité setkávat se a být v kontaktu. Tento měsíc se ještě zúčastníme na Barcampe a také Wordcampe. Snažíme se získávat nové publishery, média a kanály, kterými zatlačíme kampaně k vyšší efektivitě.

Spustili jsme nové kampaně. Cestu si k nám našly například Zamio, Dedoles, Digi Slovakia, SOS kredit, BezvaPlenky, Electronic Star a mnohé nové jazykové mutace kampaní, které jsme spustili dříve.

Připravili jsme novou knížku o affiliate marketingu pro publishery

Na konci měsíce dáváme do oběhu novou knihu pro publishery. Dali jsme dohromady více než 20 autorů, expertů na online a affiliate marketing.  Všechno proto, abychom získávali nové publishery a zvyšovali efektivitu jak ve SR, tak v ČR. Knížka má přes 320 stran a ke kapitolám jsme natočili 21 videí. Více o knížce na www.superaffiliate.sk

Aktivně zapojujeme novou možnost „kupónového“ trackingu

Spustili jsme to zcela nedávno, ale v spolupráci s Daybyme jsme už oslovili desítky tisíc influencerů, získali jsme už stovky zájemců a spustili několik kupónů. Aktuálně máme i díky této aktivitě v síti už více než 600 influencerů a stovky blogerů. Více o této možnosti v článku.

Co nevidět se chystáme na konferenci Creative Summit

Skvělé přednášky, dvě panelové diskuze, konzultace mimo program a také afterparty. Pokud ještě nemáte lístek, stačí použít kód CS2018DN při nákupu přes Ticpo.sk a získate 23% slevu. 🙂

Také jsme natočili rozhovor o expanzi na okolní trhy a pomalu spouštíme první polské a rumunské kampaně. Pokud jste nestihli, podívejte se také na naše starší rozhovory z oblasti online marketingu.

Exkluzivní bonus od Dognetu

Společně se Zásilkovna jsme exkluzivně pro inzerenty sítě Dognet připravili speciální akci. Pokud ještě nejste jejich klientem, zadejte při registraci do poznámky nebo do jejich mailu heslo „dognet100“ a získáte odeslání 100 zásilek zdarma. Jen pro zajímavost – integrace Zásilkovny zvýšila konverzní poměr jednoho našeho inzerenta až o 27 %!

Pokud byste k tomu potřebovali nějaké bližší info, neváhejte se obrátit přímo na jejich obchod@zasielkovna.sk

Těšíme se na vás opět za několik týdnů. Pokud něco, jsme tu pro vás 😉

Petronela Pivarčiová

Country Manager Slovakia

Další články, které by tě mohly zajímat

Které inzerenty u nás najdete?