Dubnové novinky pro inzerenty sítě Dognet

Dubnové novinky pro inzerenty sítě Dognet

Po akčnějším březnu, v němž jsme přivítali nové kolegy, spustili prodej knížky, běhali po akcích a expech, byl pro nás duben o něco klidnějším měsícem. Pojďme se tedy společně podívat na to, co se u nás událo.

Kniha pro publishery je k dispozici

Začátkem dubna dorazilo do skladu 2,1 tuny knížek Super Affiliate Academy, s názvem ONLINE MARKETING – tvorba vydělávajícího webu. Jak jsem uváděla už v minulých měsíčních novinkách, na knížce se podílelo více než 30 expertů na online marketing z Česka a ze Slovenska a na více než 500 stranách se podělili o svoje know-how. Knížka je už dávno v prodeji a mnoho lidí ji už má i doma.

Pro vás, pro naše inzerenty posíláme knížky úplně zdarma, abyste i vy viděli, jak se snažíme vzdělávat nové, ale i naše existující publishery. V těchto dnech by už měla být na cestě k vám. 🙂

Pokud byste chtěli knížku dopřát také svým kamarádům nebo známým, dá se objednat také přes Superaffiliateacademy.sk. Po zadání kódu “dognet” získáte 55% slevu. Kdo preferuje jinou než papírovou verzi, máme k dispozici knihu také jako PDF nebo ePUB.

Kde všude jsme byli?

Ani v dubnu jsme nesměli chybět na několika zajímavých marketingových událostech. Kolegové Nela a Šimon se byli podívat na největší vzdělávací e-shop konferenci a zároveň e-commerce veletrhu – Creative Summit, který se konal 5. dubna v X Bionic Sphere v Šamoríně. Vychutnali si několik zajímavých přednášek a rozdali desítky našich knížek Super affiliate academy pro inzerenty.

8. 4. jsme nesměli chybět na Noci affiliate marketingu, která se konala v KC Dunaj v Bratislavě a organizoval ji Connect Coworking. O jednu ze čtyř zajímavých přednášek jsem se postarala i já a účastníky akce jsem se snažila inspirovat ukázkami úspěšných zahraničních affiliate webů. Toto téma najdete ode mě podrobně rozebrané i v už výše uvedené knížce Online marketing – tvorba vydělávajícího webu.

O pár dní později, v sobotu 13. dubna, se konal bratislavský BarCamp se zaměřením na work-life balance. Dognet i E-commerce Bridge byly partnery akce, protože rádi podporujeme dobré věci. Naše kolegyně Katka akci moderovala a podpořit ji přišli i kolegové David a Šimon za Dognet a Veronika za E-commerce Bridge.

Chystáme letní HotDognet

Už se stalo zvykem, že dvakrát ročně organizujeme skvělou akci pro publishery – HotDognet. Jeden bývá vánoční v prosinci a druhý, letní, bývá začátkem léta. Tento rok se letní HotDognet bude konat 12. 6. už tradičně u nás v suterénu na Karpatské 6 v Bratislavě. Zájemci se už mohou těšit na další nálož zajímavých přednášek, skvělé hotdogy a alko i nealko nápoje. Akce je určená hlavně pro affiliate publishery, ale rádi přivítáme každého z vás. Lístky jsou už v prodeji.

Dubnový dárek pro vás

Také v dubnových novinkách jsme pro vás připravili skvělý dárek. Tentokrát pro vás máme ve spolupráci s reklamní agenturou Hype skvělou 50% slevu na nastavení PPC kampaně. Jak na účinnou kampaň? Využijte tuto skvělou akci a získejte audit vašich PPC kampaní zdarma. A k tomu nastavení PPC kampane s 50% slevou. Pokud chcete tuto akci využít, napište na info@hype.sk.

Doufáme, že tuto slevu dobře využijete, a děkujeme, že jste tu s námi. 🙂

Júlia Bačíková

Júlia má v Dognete na starosti kľúčové spolupráce, vzťahy a projekty

Další články, které by tě mohly zajímat

Které inzerenty u nás najdete?