Dognet na Ecommerce Summit 13.-15.9. – online stream zdarma!

Dognet na Ecommerce Summit 13.-15.9. – online stream zdarma!

Blíží se jedna z největších e-commerce konferencí v ČR „Ecommerce Summit Autumn 2021“ a Dognet je zlatým partnerem. Bude probíhat online ve dnech 13.-15.9. a bude zakončena velkou party ve čtvrtek, 16.9.

První dva „České dny“ 13.9. a 14.9. jsou pro všechny zcela zdarma prostřednictvím live stream videa, odkaz najdete první den před 9:00 hod. na webu konference ecommercesummit.cz. Ve středu, 15.9., pak bude probíhat pro platící a registrované účastníky ve znamení panelových diskuzí největších osobností české e-commerce scény a zároveň přednášek zahraničních hostů o vývoji ve světě. Celý program najdete na stránkách konference.

Cena vstupenky i na třetí den je 99 EUR, Dognet nabízí svým klientům a partnerům 20% slevu. Máte-li o ni zájem, dejte nám vědět na hello@dognet.cz.

Na konferenci v rámci „Czech Days“ bude přednášet i náš Country Manager Roman Dobiáš. Roman bude mluvit hlavně o tom, jakým způsobem vyhodnocovat affiliate kampaně vzhledem k jejich specifiku a jak lze kampaně rozvíjet a optimalizovat tak, abyste dosáhli cíle, které v online marketingovém mixu máte, a jak zapracovat do affiliate vaši strategii.

Konference bude zakončena 16.9. velkou afterparty ve Vinografu na Senovážném náměstí v Praze. Pokud se budete chtít s lidmi z oboru osobně potkat, je třeba si koupit samostatnou vstupenku. Opět na webu konference.

Využijte příležitost a sledujte minimálně přednášky zdarma v rámci „Českých dnů“ a v nich mnoho zajímavého na témata týkající se hlavně českého online rybníčku. Každý si určitě vybere! 

 

Těšíme se na setkání online anebo přímo na závěrečné party.

Další články, které by tě mohly zajímat

Které inzerenty u nás najdete?