Dognet na eCommerce konferencích
ecommerce konferencie

Dognet na eCommerce konferencích

Během dvou let pandemie jsme byli nuceni přesunout do online prostředí většinu z toho, co bylo možné. Online nakupování, meetingy, společné prostory kanceláře vystřídal dlouhodobý home office. Na konference a větší společenské události jsme mohli zapomenout.

Proto se Dognet rozhodl dohnat všechny resty a během 3 měsíců jsme se zúčastnili až 5 konrefencí ve 3 zemích. International Ecommerce Summit, E-Business Forum, Reshoper v Praze, Brighton SEO v UK a také Ecommerce Hungary ve Višegrádu.

KONFERENCE JSOU DŮLEŽITÁ SOUČÁST DOGNETU

Slovenský, český i maďarský eCommerce prošel rapidní a rychlou změnou, právě díky pandemii. Ten kdo v dnešní době není „online“ jako by neexistoval. Rychlé, efektivní a kvalitní služby jsou již standard, který zákazník očekává. Získat a zejména udržet si zákazníka ve vysoce konkurenčním prostředí je stále náročnější.

Konference jsou ideální příležitostí jak osobně zjistit aktuální situaci na daném trhu. Jak se vyvíjí, kde se posunul, v čem se zlepšil, co nového přinesl.

Orientace v e-commerce prostředí každého trhu je pro nás maximálně důležitá. Právě tyto informace můžeme využít ke zlepšení celého procesu správy vašich kampaní. Nechceme je jen přizpůsobit danému trhu, ale přinést efektivnější řešení, která pomohou inzerentům i publisherům a společně se posuneme, protože je to fér.

Pro náš je to výjimečná příležitost osobně poznat nové inzerenty, publishery, vysvětlit o čem je affiliate marketing, co dokáže přinést a kdy s ním začít. Také se osobně setkat se začínajícími inzerenty a rozebrat celý vývoj spolupráce, nebo si popovídat jen tak o životě.

INTERNATIONAL E-COMMERCE SUMMIT A E-BUSINESS FORUM V PRAZE

Dognet se letos zúčastnil IES jako zlatý partner této události. Jedná se o největší e-commerce summit, jehož součástí jsou přednášky ohledně aktuálních trendů od předních osobností online a e-commerce z Čech a celého světa. Náš Country manažer CZ Roman Dobiáš přednášel o aktuální situaci v affiliate marketingu a jeho důležitou roli v dalším období.

E-business forum konference letos rozebírala téma budování skvělé zákaznické zkušenosti a řízení vztahů se zákazníky.

RESHOPER V PRAHE

Na českém trhu jsme v roce 2022 přinesli pro inzerentům obrat v hodnotě až 3 247 214 € a publisherům vyplatili 734 500 €. Je to pro nás jeden z nejprioritnějších trhů, proto jsme na tradičním eCommerce veletrhu v Praze nemohli chybět. Kromě velké účasti jsme se mohli těšit iz představení naší nové „refreshnuté“ vizuality, na které jsme poslední měsíce pracovali společně s agenturou Galton Brands. Vaše ohlasy byly velmi pozitivní, co nás těší, protože vizualita is novým maskotem vystihuje přesně to, jaký Dognet je: přátelský, férový a trošku rebelský.

Pokud jste se nemohli Reshoperu zúčastnit, stále si umíte prohlédnout online přednášky, které mají na své stránce.

Na Brighton SEO již podruhé

Menší konference Brighton SEO se pořádá 2x ročně. Tato konference byla trošku odlišná než ty, které běžně navštěvujeme například v Čechách. Má silnou komunitu lidí, kteří se vysloveně zabývají affiliate marketingem, eCommerce a vyměňují si své know-how. Při naší první návštěvě jsme měli možnost nahrát podcast do známého magazínu Affiliate Insider, ve kterém jsme chtěli přiblížit náš trh, na který mohou expandovat právě e-shopy z UK.

ECOMMERCE HUNGARY

Ecommerce Hungary uskutečnilo letos již svůj 18. ročník a hlavní témata byla zejména ohledně změn, které nastaly v ecommerce, kvůli pandemii. Na maďarském trhu jsme od roku 2018, od té doby se trh radikálně posunul a také naše pozice na něm. Je to pro nás třetí nejsilnější trh.

V roce 2022 jsme inzerentům na maďarském trhu přinesli obrat až 3 250 676 €, což je až + 21 % v srovnání s rokem 2021. Aktuálně máme v síti několik velkých hráčů jako Alza.hu, Alinda, CCC a mnohé jiné.

Skupina publisherů, kteří nám věří, se také neustále rozrůstá, právě proto je pro nás důležité seznámit se s tímto trhem nejen „online“, ale osobně.

Dognet se pravidelně účastní konferencí, které nám otevírají dveře k novým hřebíkům, publisherům a také je to pro nás možnost setkat se s klienty, kteří již v naší síti jsou. Přehodnotit výkon jejich kampaní, najít nové způsoby optimalizace a také jen tak „pokecat o životě“ 🙂 Nejbližší konference, na které se uvidíme v listopadu bude Czech Internet Forum v Praze.

Děkujeme, že affilujete s námi, Vaše férová affiliate síť.

Affiliate marketing pro e-shopy
E-book zdarma

Affiliate marketing pro e-shopy

Už jste jen jeden krok od e-booku, který vám pomůže získat klíčové informace o správném natavení a fungování vaší affiliate kampaně

Další články, které by tě mohly zajímat

Které inzerenty u nás najdete?