Změna VOP od 1.11.2023. Více informací v článku.

Dognet na Czech Online EXPO 2022

Dognet na Czech Online EXPO 2022

Czech online expo můžeme označit za již tradiční, největší onlinový veletrh, který se každoročně koná v Praze. Poslední dva roky nepříznivá pandemická situace neumožnila uskutečnit žádné větší akce. Proto jsme si nejen my v Dognetu letošní expo vychutnali na maximum.

Expo speciálně pro ecommerce

Pro ty, kteří COE neznají, jedná se o expo, kde se můžete osobně setkat s vystavovateli v oblasti e-commerce a online světa. Poskytnou vám všechny potřebné informace, ať už máte vlastní e-shop, nebo chcete rozšířit a zefektivnit váš byznys.

Součástí jsou celodenní přednášky, kde se dozvíte aktuální trendy online byznysu. Témata SEO, PPC, UX, automatizace jsou použitelné v každém projektu, proto se nedivíme, že přednáškové sály byly stále plné.

Mnoho z nás za poslední dva roky bylo nuceno ze dne na den adaptovat svůj byznys do online a věnovat mu mnohem více času než dříve. COE je výborná příležitost zjistit jak zlepšit právě ten Váš.

Na Czech Online EXPO již potřetí

Dognet se této události pravidelně účastní, neboť setkat se s našimi klienty a nastavit celý proces spolupráce tak, aby fungoval a dával význam pro všechny strany je naší prioritou. COE nám umožňuje přímo vysvětlit, jak affiliate marketing funguje a do detailu Vám odpovědět na všechny otázky. Nejen našim klientům, ale také publisherům, ať už s affilem začínají, nebo mají dlouhodobý projekt.

Neustále hledáme nové a lepší způsoby prezentace affiliate marketingu, kampaní a takové expo je jedním z nich. Díky němu jsme měli možnost rozšířit portfolio kampaní o nové zajímavé inzerenty, zefektivnit probíhající kampaně a v budoucnu zahájit nové spolupráce.

V neposlední řadě získat zpětnou vazbu přímo od Vás, která nás posouvá vpřed a ujišťuje, že jsme nesešli ze správné cesty 🙂 Tak, jako samotný princip affiliate marketingu, i naše síť je fér a nás neskutečně těší, že to oceňujete.

Další zastávkou pro nás bude Reshoper, těšíme se na vás.

Affiliate marketing pro e-shopy
E-book zdarma

Affiliate marketing pro e-shopy

Už jste jen jeden krok od e-booku, který vám pomůže získat klíčové informace o správném natavení a fungování vaší affiliate kampaně

Vydělávající affiliate web
E-book zdarma

Vydělávající affiliate web

Už jste jen jeden krok od e-booku, který vám pomůže získat klíčové informace o správném natavení a fungování vaší affiliate kampaně

Další články, které by tě mohly zajímat

Které inzerenty u nás najdete?