Byli jsme na E-Business Forum 2019

Byli jsme na E-Business Forum 2019

24.9. jsme se zúčastnili akce E-Business Forum 2019. A nejen jako účastníci, ale jako partner celé akce. Jak bylo?

Velmi rádi a často chodíme na konference nejen jako posluchači, ale i jako přednášející a partneři. Tak tomu bylo také 24. 9. na E-Business Forum 2019.  Akce proběhla v Národním domě na Vinohradech v Praze. Už jsme tam jednou byli, dokonce i se stánkem, během konference Performance 2020, ještě minulý rok. 

Konference proběhla standardně. Dobří přednášející, kvalitní jídlo, jednoduše klasika. 🙂 Na konferenci byli jako účastníci ředitelé, manažeři, konzultanti, ale také dodavatelé služeb pro e-shopy. Zájem vzbudila přednáška Adama Durčáka z Růžový slon, která byla nečekaně trochu jiná. Jinak se představili kvalitní přednášející z CZC.cz, Zásilkovna, Alza, MITON či Shopsys.

Potkali jsme spoustu potenciálních i aktuálních klientů, které máme v Česku i díky country manažerovi Romanovi. A je jich nepočítaně. 

Určitě se uvidíme i v budoucím roce!

 

Štefan Polgári

V online marketingu sa pohybuje už viac ako 10 rokov. Spoluzaložil affiliate sieť DOGNET a affiliate marketingu sa venuje na profesionálnej úrovni. Spoločne s kolegami sa snažia tento odbor na Slovensku pozdvihnúť a zapojiť čo najviac publisherov.

Affiliate marketing pro e-shopy
E-book zdarma

Affiliate marketing pro e-shopy

Už jste jen jeden krok od e-booku, který vám pomůže získat klíčové informace o správném natavení a fungování vaší affiliate kampaně

Další články, které by tě mohly zajímat

Které inzerenty u nás najdete?