Březnové novinky pro inzerenty

Březnové novinky pro inzerenty

Máme zde pro vás další díl Novinek pro inzerenty. Tentokrát bez videa, protože situace je taková, jaká je, a my se snažíme co nejvíc pracovat z domu. Ale věříme, že nejbližší novinky budou zase takové, jak mají být. 🙂

Zhodnocení prvního kvartálu 2021

Rok 2021 zatím přesunul nákupy ještě víc do online světa a i díky tomu Dognet i po více než 7 letech fungování narostl v meziročním srovnání za první kvartál 2021 o úžasných 133 %.

Rozhovory

Od posledních novinek stihl náš Štefan dát dva rozhovory. Jeden v live streamu v Expandeco a druhý s ním udělala marketingová agentura Jandl.

Live stream v Expandeco byl na téma “Jak pracovat s affiliate dlouhodobě a udržitelně?” Ale téma bylo nakonec úplně jiné. 🙂 V rozhovoru se dozvíte všechno možné, i o cestě Dognetu tam, kde je dnes, i něco o samotném Štefanovi. Také se zasmějete, také se určitě dozvíte něco nového z pozadí vaší affiliate sítě. Záznam streamu můžete zhlédnout tady.

Agentura Jandl ve svém podcastu vyzpovídala Štefana, zakladatele affiliate sítě Dognet v rozhovoru, kde vysvětlil zásadní rozdíly mezi affiliate marketingem a PPC reklamou. A prozradil i to, který segment může přinést nejvíc výhod. Podcast si můžete vyslechnout na Spotify, Apple Podcast i Google podcast.

Úspěchy knihy 123 tipů

Musíme říct, že naše poslední kniha – 123 Tipů pro online a affiliate marketing se vydařila. Kniha se 123 tipy od 51 marketérů sklízí úspěchy. Radujeme se z kladných referencí na Martinusu i v Panta Rhei, kde se kniha prodává. Je to hlavně zásluhou skvělé práce autorů, kteří jí dali přidanou hodnotu.

Pokud se k Vám kniha náhodou zatím nedostala, klidně nám napište a my vám ji rádi pošleme. 🙂

A tento rok přijde další, nová kniha a ještě lepší. Kdo by chtěl oslovit 10 000 začínajících online podnikatelů na Slovensku a 10 000 v Česku, stačí se podívat na tento odkaz. Ještě máme prostor pro sponzory.

Knihy také rozdáváme v rámci podpory

Naše knížky dorazily i do organizace Attavena. Tato organizace pomáhá s osobním rozvojem a uplatněním lidí, kteří k tomu nemají přístup ze sociálních, rodinných, kulturních či zdravotních důvodů. Ať poslouží!

Kromě toho naše knihy už dělají radost učitelům i studentům na VOŠ a SPŠE Plzeň. Učitelé dostali fyzické výtisky a studenti, jak jinak, ty digitální.

Dognet sponzorem e-Commerce Hrvatska

Affiliate síť Dognet se v roce 2020 rozhodla expandovat na chorvatský trh. Uznali jsme potenciál affiliate marketingu v této oblasti. S našimi partnery, eCommerce Croatia, jsme byli zahrnutí do vytvoření příručky pro E-COMMERCE MARKETING.

Protože se chorvatský trh stále nachází ve vývojovém stadiu v oblasti affiliate marketingu, rozhodli jsme se komunikovat základní terminologii a způsob fungování affiliate marketingu. Při tom mají naši potenciální budoucí klienti příležitost vidět, proč a kdy by měli začít využívat tento kanál v zájmu zvýšení svého prodeje.

V příručce můžete najít výhody a nevýhody tohoto druhu reklamy a naším hlavním cílem byla prezentace tohoto velmi úspěšného a oblíbeného prodejního kanálu našim potenciálním budoucím klientům.

Svoji „kopii“ předmětné příručky můžete bezplatně získat na tomto odkazu.

Nový webinář

Jak jste si už určitě všimli, v Dognetu děláme všechno možné pro podporu affiliate trhu jako takového a samozřejmě s tím souvisí vzdělávání a podpora affiliate publisherů. Proto jsme se rozhodli organizovat pravidelné webináře pro začínající publishery. 

Víme, že začátky mohou být komplikované a my je chceme co nejvíc usnadnit. Webinář děláme každý druhý týden a prostřednictvím live streamu publisherům představíme Dognet, část týmu, se kterou budou nejvíc v kontaktu, ukážeme jim práci s administrací a naživo zodpovíme všechny jejich otázky. Zatím máme na webinář velmi dobré ohlasy a radujeme se, že lidem i tímto způsobem otevíráme dveře k novým zkušenostem. Záznam z posledního webináře najdete na našem Youtube

Vylepšený integrační proces

Nový integrační proces při spouštění kampaní jsme zavedli našim inzerentům přímo do administrace, abychom tak vylepšili přehlednost a rychlost při nahrávání jednotlivých propagačních materiálů, které jsou nezbytné pro spuštění kampaně. Přímo do administrace tak můžete nahrávat požadované propagační materiály a stáhnete si odtud i trackovací kódy, které je potřebné nasadit na vaši stránku. 

Třešnička na závěr

Dognet podpořil tým VMS Rally Team Vlachovo na OMV MAXXMOTION RALLY SLOVAKIA RING 2021 

To je od nás pro dnešní novinky všechno, děkujeme, že jste tu s námi, a pokud máte jakékoliv otázky ohledně vaší kampaně, jme tu stále pro vás. 🙂

Júlia Bačíková

Júlia má v Dognete na starosti kľúčové spolupráce, vzťahy a projekty

Další články, které by tě mohly zajímat

Které inzerenty u nás najdete?