Březnové novinky pro inzerenty sítě Dognet

Březnové novinky pro inzerenty sítě Dognet

Ani nevíme jak a zima se najednou přehoupla do jara. Pojďme se tedy podívat na to, co se v posledním zimním měsíci – v březnu, událo v síti Dognet.

Zhodnocení uplynulého měsíce

Na úvod si shrňme, co se u nás změnilo za uplynulý měsíc od posledních novinek z Dognetu. Zúčastnili jsme se dvou online akcí, náš Štefan začal učit, máme nové kolegy, připravujeme se na nové trhy a dokončili jsme novou knížku! Tak pojďme na to postupně.

Kde všude jsme byli?

Nemohli jsme chybět na prvním SEO srazu na Slovensku. Organizovala ho agentura Basta Digital (bývalá Pizza SEO) a konal se v Ateliéru Babylon. Hovořili odborníci na SEO ze Slovenska, Česka, Rumunska i Rakouska. Nechyběla mezi nimi taková jména jako Janko Januška, Pavel Ungr, Juraj Sasko, Tibor Peták, Filip Podstavec a spousta dalších.

Setkali jsme se tam s mnohými našimi publishery, kteří přišli načerpat nové informace a know-how, aby mohli ještě lépe propagovat vaše kampaně. Přednášky byly skutečně výživné a sami jsme odtud odcházeli s plnými hlavami nových informací a nápadů.

Kromě toho jsme byli i na největší akci na Slovensku a v Česku tohoto typu – Czech Online Expo. Je to dvoudenní akce s 15 odbornými konferencemi, 129 odbornými přednáškami a 115 vystavovateli. My jsme mezi nimi samozřejmě nemohli chybět.

Náš Country manager pro Česko Roman Dobiáš měl dokonce po oba dny přednášku pro účastníky Expa. Pokud jste tam nebyli, jeho přednášku s názvem “I affiliate umí být sexy” si můžete prohlédnout aspoň ve formě prezentace tady.

Noví kolegové a Štefan učitelem

Dognet má novinky i v personální oblasti a od posledních novinek z Dognetu nám přibyli dva noví kolegové. Jedním z nich je Veronika Hesková, která se jako šéfredaktorka stará o náš sesterský projekt – Ecommerce Bridge Slovensko a Česko. Pokud máte ohledně online magazínu Ecommerce Bridge jakékoliv otázky, můžete se obrátit právě na Veroniku na heskova@ecommercebridge.com

Druhým přírůstkem do týmu je nový kolega Martin Kováč. Bude u nás v Dognetu jako Internal Project Manager a tedy se bude starat o naše interní projekty. Martin je agenturní odchovanec světa velké reklamy a freelancer, který působil poslední roky v retailu. Věříme, že pro náš tým bude skvělým přírůstkem. 🙂

Další změnou v týme je i to, že já jsem změnila pozici na Key Relationship Manager, a tedy se budu věnovat zejména našim klíčovým spolupracím – ať už největším inzerentů, nebo publisherům. 🙂

A ano, dobře čtete v nadpisu. Náš Managing Director Štefan Polgári je také učitelem. Vzdělávání je pro nás v Dognetu obrovskou prioritou a Štefanovi se zároveň splnil jeho dávný sen – učit. Umožnila mu to Univerzita Komenského v Bratislavě, kde učí studenty, jak dělat kvalitní obsahové affiliate weby. Od domény přes hosting, WordPress, SEO až po první konverze. Studenti tak mají praktické hodiny, kde se mohou seznámit s reálným online světem. Držme jim palce, aby do konce semestru nabrali první konverze, možná právě i ve vaší kampani. 🙂

Napsali o nás

Dognet roste meziročně o více než 100 % a naplno fungujeme nejen na Slovensku, ale i v Česku. Sice většina týmu sedí v Bratislavě, ale náš skvělý Country Manager pro Česko má kancelář v Praze a je připravený kdykoliv se s vámi v Česku setkat. O tom, jak se nám daří, napsali i v online magazínu CzechCrunch.cz v článku „Affiliate síť Dognet roste meziročně o více než 100 % a otevírá v Praze novou pobočku pro český trh„.

Rozbíháme nové trhy

Kolega Dávid Puha má pro vás také jednu skvělou novinku. Tento rok plánujeme rozběhnout nové trhy, a to konkrétně Chorvatsko, Bulharsko a Slovinsko. Několik inzerentů na to už máme připravených. Pokud i vy fungujete na některém z těchto trhů nebo chystáte expanzi na tyto trhy, tak se určitě ozvěte kolegovi Dávidovi na puha@edognet.com.


Vzděláváme publishery

Tento týden přišly voňavé přímo z tisku nové knížky – rozšířená a zaktualizovaná Super Affiliate Academy pro publishery. Knížka se jmenuje „ONLINE MARKETING – Tvorba vydělávajícího webu”. Je to ultimátní návod pro začínající, ale i pokročilejší publishery. Na více než 500 stranách se podílelo 30 odborníků na online marketing z Česka a ze Slovenska a podělili ea o svoje know-how. Bude dostupná za pár dní. 

Hned jak to bude možné, posíláme knížku i každému našemu inzerentovi. Abyste se mohli podívat, jak se snažíme budovat trh a podporovat kvalitu v affiliate marketingu 😉 

Knížku děláme pouze s tím cílem, abychom publisherům pomohli být úspěšnými a abychom namotivovali a pomohli co nejvíce lidem začít s online marketingem. Plánujeme, kromě jiného, knihu dostat zdarma až k 1500 vysokoškolákům na Slovensku a v Česku, abychom pro vás vychovávali novou generaci affiliate publisherů. Dokonce ji překladáme i do maďarštiny, abychom vzdělávali a rozšiřovali obzory i na maďarském trhu a také ji budeme rozdávat maďarským vysokoškolákům.

Březnový dárek pro vás

Jak to už bývá zvykem, také v těchto novinkách pro inzerenty sítě Dognet pro Vás máme malý dárek. 🙂 Ve spolupráci s LiveAgent, softwarem na poskytování zákaznické podpory, který využívá i Pelikán, WebSupport nebo GymBeam, vám přinášíme exkluzívní slevu 150 eur na vytvoření nového účtu a k tomu 1,5hodinovou osobní konzultaci s jedním z expertů z LiveAgent.

Pokud hledáte způsoby, jak zlepšit a zrychlit vaše zákaznické služby a chtěli byste s vašimi zákazníky budovat dlouhodobé a kvalitní vztahy, tato nabídka je jako šitá na míru pro vás. LiveAgent je vhodný i pro ty nejmenší e-shopy s 1 operátorem. Když si založíte nový účet, získáte automaticky 150 eur kredit na využívání služeb.

Pokud chcete tento dárek využít, jednoduše napište přímo na david@liveagent.com a uveďte, že jste našimi inzerenty a chtěli byste využít tuto akci.

Děkujeme, že jste s námi, a pokud na nás máte jakékoliv otázky, stačí napsat komukoliv z Dognet týmu. 🙂

Júlia Bačíková

Júlia má v Dognete na starosti kľúčové spolupráce, vzťahy a projekty

Další články, které by tě mohly zajímat

Které inzerenty u nás najdete?