Affiliate kampaň vytlačí vaše konkurenty z vyhledávání

Affiliate kampaň vytlačí vaše konkurenty z vyhledávání

Často jako síť řešíme to, že inzerenti podceňují přínos publisherů. Affiliate marketing nabízí mnoho přidané hodnoty, na kterou se často zapomíná.

Pozice v organiku

Toto si uvědomuje málo inzerentů. Publisheři často tvoří obsahové weby, které získávají pozice v organickém vyhledávání. Když někdo hledá například „červený gauč“, na první straně nemusí být e-shop inzerenta a i tak získá konverzi. Jak je to možné? 

Vytlačení konkurence

Publisheři vytlačí konkurenci a přivedou konverzi e-shopu, který má affiliate kampaň. Ve výsledcích bude několik katalogů produktů a magazíny, které  směrují traffic právě na inzerenty z affiliate sítě. 

Takto inzerent, například e-shop, obsáhne i klíčová slova, na která běžně nedosáhnete. Publisheři udělají práci za něj a konverze přivedou. A to všechno jen za provize z prodeje. 

Chcete se zapojit? Jsme tu pro vás

CHCEM SA ZAPOJIŤ
Štefan Polgári

V online marketingu sa pohybuje už viac ako 10 rokov. Spoluzaložil affiliate sieť DOGNET a affiliate marketingu sa venuje na profesionálnej úrovni. Spoločne s kolegami sa snažia tento odbor na Slovensku pozdvihnúť a zapojiť čo najviac publisherov.

Affiliate marketing pro e-shopy
E-book zdarma

Affiliate marketing pro e-shopy

Už jste jen jeden krok od e-booku, který vám pomůže získat klíčové informace o správném natavení a fungování vaší affiliate kampaně

Další články, které by tě mohly zajímat

Které inzerenty u nás najdete?