Změna VOP od 1.11.2023. Více informací v článku.

55 tipů a návodů pro úspěšný e-shop – nová kniha z naší dílny

55 tipů a návodů pro úspěšný e-shop – nová kniha z naší dílny

Je to neuvěřitelné, ale dnes vychází naše nová kniha. Už sedmá 💪  Tentokrát jsme se zaměřili na celkový pohled na e-commerce a připravili 55 tipů a návodů pro úspěšný e-shop, abychom co nejvíce podpořili e-commerce v Česku a Slovensku. Kromě slovenský verze, máme k dispozici také 100% lokalizovanou českou verzi.

V případě zájmu, ať se líbí, zde naleznete tiskovou zprávu v češtině a slovenštině.

Od výběru tématu pro e-shop po affiliate marketing

Společně s 50. autory a 34. firmami jsme připravili bibli pro každého e-shopáře. V knize přinášíme vše, co majitel e-shopu nebo e-commerce marketér ke své práci potřebuje. Začínáme výběrem tématu, dodavatelů a e-commerce systému. Pokračujeme přes logistiku, sklady design a končíme až při marketingu a reklamě.

Snažili jsme se, abyste v knize našli opravdu vše, co by vás jako internetového prodejce mohlo zajímat.

Je to skoro 600 stran know-how, které autoři sbírali 524 let. Ano, tolik let zkušeností mají všichni autoři, kteří do knihy přispěli.

Naši klienti se mohou těšit

Klienti sítě Dognet se mohou těšit na knížku automaticky. Určitě se každému brzy ozve naši obchoďáci Nela nebo Roman. Knížku pošleme jako vděk za důvěru, kterou nám aktuálně vkládá již více než 900 eshopů z celé Evropy. Kdo by si ji, ale chtěl objednat stačí si vybírat na dognet.store

Jsme rádi, že již více než 9 let posouváme dopředu celý affiliate a online marketing 🚀  🧡

Jsme tady pro vás. Vaše férová affiliate síť Dognet

Affiliate marketing pro e-shopy
E-book zdarma

Affiliate marketing pro e-shopy

Už jste jen jeden krok od e-booku, který vám pomůže získat klíčové informace o správném natavení a fungování vaší affiliate kampaně

Další články, které by tě mohly zajímat

Které inzerenty u nás najdete?