Kiehls.cz

Kampaň Kiehls.cz

Provize: 8 %

Společnost Kiehl´s se zabývá péčí o pokožku, vlasy i tělo pomocí vědecky ověřených receptur inspirovaných přírodou. Kiehl´s byl založen v roce 1851 v New Yorku jako rodinná lékárna a své jméno získal po druhém majiteli, Johnu Kiehlsovi, v roce 1894. Díky svému farmaceutickému původu Kiehl´s dodnes úspěšně zlepšuje kvalitu pleti svých zákazníků a využívá k tomu individuální konzultace a péči na míru určenou každému klientovi.

O e-shopu:

Značka Kiehl´s je určena pro kohokoliv, kdo dbá nejen o sebe, ale také o naší planetu. Produktové řady Kiehl´s jsou tu pro veškeré potřeby pleti a zákazníků od problemtické pleti přes dehydratovanou až po anti-age péči a cílenou péči o pleť pro muže. Kiehl´s produkty zaručují celoroční péči o pleť i v extrémních podmínkách, jsou také vhodné na cesty, díky možnosti zakoupení cestovních balení.

Kiehl´s se zajímá také o životní podmínky komunit, například projekt „Kiehl´s Gives“ podporuje více než 50 charitativních organizací a přispívá tak k výzkumu AIDS, k péči o životní prostředí a k ochraně dětí. Další projekt „Future Made Better“ se pak zaměřuje na snížení dopadu na životní prostředí pomocí přírodních ingrediencí, udržitelných obalů a materiálů.

O produktech:

Produkty Kiehl´s jsou unikátní svou jedinečností. K jejích výrobě se využívají účinné přírodní i vědecky uzbůsobené ingredience. Jednou z nejvíce využívaných přírodních ingrediencí je měsíček lékařský, po kterém byla pojmenována celá produktová řada. Měsíček je ideální ingrediencí vzhledem k tomu, že je vhodný pro všechny typy pleti včetně té citlivé. Kromě extraktu z měsíčku se využívají také jeho okvětní lístky, ty jsou rozmělněny na mikroskopické částečky a přispívají k rozzářené a hydratované pokožce. Další hojně užívanou ingrediencí je fair trade amazonský jíl, který detoxikuje pleť a celkově zlepšuje její vzhled.

Proč nakupovat u nás:

Nabízíme komplexní péči o pleť – čištění, peelingy, tonika, séra, cílenou péči o problematickou pleť, pleťové masky, krémy a trendy v péči o pleť, jako jsou například esence. Navzdory tomu, že jsou produkty unisexové a oblíbené i u mužů, Kiehl´s nabízí také speciální řadu péče o pleť a holení pro muže.

V DNA značky je personalizovaný přístup, který se projevuje štědrostí speciálních akcí a možností vybrat si až 5 vzorků ke každému nákupu. Na webových stránkách jsou také kvízy pro zjištění specifik konkrétní rutiny v péči o pleť, blogové články a podrobné informace o produktech.

Dále najdou zákazníci na e-shopu také AI aplikaci Kiehl´s Instant Skin Reader, která jim pomůže vybrat personalizovanou rutinu na základě analýzy z fotky obličeje. Aplikaci najdete na: https://www.kiehls.cz/instant-skin-reader/instant-skin-reader.html

Další výhody e-shopu:

Objednávky nad 1200 Kč doručíme zdarma. Objednávky do 11:00 h během pracovních dnů odesíláme v ten samý den, pozdější objendávky odesíláme nejbližší pracovní den. Všechny objednávky jsou zabalené v udržitelném balení s papírovou výplní, a to bez jakéhokoliv příplatku. Zákazník si může vybrat mezi doručením Českou poštou a kurýrem PPL.

Pokud by produkt pro zákazníka nebyl vhodný, je možné ho vrátit do 14 dní i po jeho otevření. 

Prvky k dispozici

 • Bannery
 • XML feed
 • Kupóny
 • PR články
 • Extra spolupráce
 • E-mail šablóny
 • Influenceri
 • iFrame
 • Dognet Media

Povolení

 • Cash-back
 • Obsah
 • Kupónové weby
 • Emailing
 • Přímé PPC
 • Google CSS
 • Externí kupóny
Přímá PPC kampaň je zakázána. V nepřímé PPC musí být brandové klíčová slova včetně překlepů ve vylučujících klíčových slovech v Adwords. Google Shopping CSS partneři jsou v této kampani zakázaní. Není možné používat značková slova v názvu domén. Provize se vypočítává z ceny bez DPH a bez dopravy. Provize za zprostředkování B2B objednávek mohou být zamítnuty. Při propagaci je třeba používat všechny parametry, které se nacházejí v odkazech v naší administraci. Odstranění parametrů může mít za následek nefunkčnost trackingu nebo zamítání provizi.

Články, které by tě mohly zajímat

Které inzerenty u nás najdete?