Funkyfain.pl

Kampaň Funkyfain.pl

Ahojte!

Jsme Ioana a Bogdan, majitelé FUNKYFAIN | est. one summer | internetového obchodu s dámskou obuví, sandály z pravé kůže, které jsou ručně vyráběny na krásném řeckém ostrově, espadrilkami, botami a holínkami. Všechny naše produkty jsou ručně vyráběny z pravé kůže, obuv vysoké kvality s moderním designem, minimalistická, ale velmi módní, jedním slovem moderní.

Obchod jsme rozjeli s malou kolekcí sandálů a po roce jsme spustili kolekci kozaček – kozačky jsou ručně vyráběny v Rumunsku, všechny vyrobené z pravé kůže. Pokračovali jsme espadrilkami, které jsou stejně jako sandály ručně vyráběné v Řecku, a v roce 2021 jsme spustili malou kolekci triček a blůzek v ležérním stylu. Momentálně je sortiment oblečení dostupný pouze pro rumunský trh, ale brzy budeme schopni prodávat ji i na mezinárodní úrovni.

Sandály však i nadále zůstávají našimi hlavními produkty, které tvoří většinu našich tržeb. Kolekce sandálů pro rok 2022 bude tedy spuštěna v březnu. Každoročně vytváříme asi 15–20 nových modelů a opouštíme některé modely z předchozího roku, abychom udrželi atraktivnost svých exkluzivních kolekcí pro své zákazníky.

Našimi zákazníky jsou ženy ve věku 21 až 45 let, které se zajímají o kvalitní produkty, ale za přijatelné ceny.

Jsme z Rumunska – www.funkyfain.ro – ale počínaje rokem 2021 expedujeme i na mezinárodní úrovni prostřednictvím následujících obchodů: www.funkyfain.com, www.funkyfain.bg, www.funkyfain.pl, www.funkyfain.hu, www.funkyfain.it, www.funkyfain.de.

Jsme aktivní na sociálních médiích na následujících kanálech:
Facebook @ https://www.facebook.com/funkyfain.ro, kde máme komunitu více než 70 000 moderních dam sledujících naše aktivity
Instagram @ https://www.instagram.com/funkyfain.ro.

Tagy sociálních médií: #funkyfain #sandalefaine

Vždy nás můžete kontaktovat k dalším podrobnostem. Říkáme rumunsky, anglicky, italsky a francouzsky.

email: hello@funkyfain.ro
telefon: 004 0721 232200 (i WhatsApp)


Náš příběh

„Jedno léto jsme se jednoduše do nich zamilovali. Z obchodu jsem odešla v nich. Po příchodu do hotelu jsem tenisky vložila do batohu a každý den jsem je nosila ve městě. Jsou tak jednoduché: jeden tenký řemínek pro palec, druhý řemínek, který sahá až po kotník, a třetí, který snadno obepíná můj kotník. Následující léto jsem je našla krásně naaranžované v červené krabici v hale, hned nad ostatními. Nosím je se svými roztrhanými džíny a bílou košilí a tyrkysovými pruhovanými dlouhými šaty. Jsou tak moderní…“, říká spolumajitelka Ioana.

„Následující zimu jsem začala přemýšlet o tom, jak si pořídit nový pár, jinou barvu, jiný model. A tak jsem nakonec vytvořila nové modely a zkombinovala krásné barvy, ručně vyrobené na krásném řeckém ostrově“, říká Ioana.

Následující léto internetový obchod FUNKYFAIN tedy spouští Bogdan, který se zabývá oblastí IT a financemi, a Ioana, zodpovědná za design a marketing.

Počínaje druhým rokem se FUNKYFAIN podařilo rozšířit svůj sortiment o podzimní obuv a zimní kozačky, které jsou také ručně vyráběny z pravé kůže, ale tentokrát v bukurešťské dílně.

„Léto však i nadále zůstává naší sezónou“, říká spolumajitel Bogdan.

V červnu 2021 začne FUNKYFAIN expedovat do celého světa ze svého hlavního skladu, i z místních skladů z Bulharska, Maďarska, Polska a Německa.

FUNKYFAIN – moderní sandály z pravé kůže, ručně vyráběné na krásném řeckém ostrově ❤


O našich sandálech

Kožené sandály FUNKYFAIN jsou vyrobeny na krásném řeckém ostrově v dílně, kterou v roce 1986 vytvořil jeden technik, který původně pracoval v továrně na výrobu bot. Později si založil malou firmu, ve které nyní pracuje se svými dvěma syny. Právě to jsme chtěli, příběh krásné rodiny a tradice, ve které se pojí vysoká kvalita s profesionálností. Ve světě objemů prodeje se to může zdát zvláštní… Ale pro nás je velmi důležité, aby byl každý náš zákazník spokojen se zkušenostmi s produktem a přínosem.

Kůže používaná k výrobě sandálů pochází z Afriky, kde je nakupována v dost hrubém stavu a následně připravena k výrobě přímo v dílně v Řecku. Je velmi důležité poznamenat, že kůže není chemicky upravována. Je to jediná dílna v Řecku, která používá přírodně upravenou kůži bez použití chemikálií.

Sandály jsou celé ručně vyráběny. Výroba jednoho páru trvá asi hodinu v závislosti na složitosti vzoru.

Prvky k dispozici

 • Bannery
 • XML feed
 • Kupóny
 • PR články
 • Extra spolupráce
 • E-mail šablóny
 • Influenceri
 • iFrame
 • Dognet Media
 • BANEA ?

Povolení

 • Cash-back
 • Obsah
 • Kupónové weby
 • Emailing
 • Přímé PPC
 • Google CSS
 • Externí kupóny
Přímá PPC kampaň je povolená, brandové klíčové slovo včetně překlepů musí být ve vylučujících klíčových slovech v Adwords. Google Shopping CSS partneři jsou v této kampani zakázaní. Není možné používat značková slova v názvu domén. Provize se vypočítává z ceny bez DPH a bez dopravy. Provize za zprostředkování B2B objednávek mohou být zamítnuty. Při propagaci je třeba používat všechny parametry, které se nacházejí v odkazech v naší administraci. Odstranění parametrů může mít za následek nefunkčnost trackingu nebo zamítání provizi.

Články, které by tě mohly zajímat

Které inzerenty u nás najdete?