Fotopasti.cz

Kampaň Fotopasti.cz

Provize:

Kategorie Obsah Cashback Voucher
TETRAO produkty 8 % 4 % 3,2 %
Ostatní zboží 5 % 2,5 % 2 %

IBO s. r. o. je profesionální prodejce světových značek s úsměvem. Patříme mezi lídry na trhu mysliveckých potřeb. Nejsme obyčejnou firmou, tvoříme společenství rodilých dobrodruhů, kteří si vzali za úkol přinášet vám to nejlepší ze světa lovu a přírody. Naším posláním je chránit a slavit divoké krásy a zároveň nabízet exkluzivní zkušenosti pro ty, kteří sdílejí tutéž vášeň. Jsme profesionálové, kteří dělají srdcem a vždy to dotáhnou do konce. V rámci portfolia nabídky a služeb IBO Poľovník s. r. o. najdete širokou škálu možností pro svá myslivecká dobrodružství:

Myslivecké potřeby (průměrná objednávka 3 750 Kč)

Fotopasti (průměrná objednávka 7 500 Kč)

Dalekohledy (průměrná objednávka 11 250 Kč)

Puškohledy (průměrná objednávka 18 750 Kč)

Noční vidění  (průměrná objednávka 13 750 Kč)

Termovize (průměrná objednávka 3 750 Kč)

Myslivecké oblečení (průměrná objednávka 6 250 Kč)

Myslivecké doplňky (průměrná objednávka 6 250 Kč)

Nože a nářadí (průměrná objednávka 6 250 Kč)

Obranné prostředky (průměrná objednávka 1 750 Kč)

Prvky k dispozici

 • Bannery
 • XML feed
 • Kupóny
 • PR články
 • Extra spolupráce
 • E-mail šablóny
 • Influenceri
 • iFrame
 • Dognet Media

Povolení

 • Cash-back
 • Obsah
 • Kupónové weby
 • Emailing
 • Přímé PPC
 • Google CSS
 • Externí kupóny
Přímá PPC kampaň je zakázána. V nepřímé PPC musí být brandové klíčová slova včetně překlepů ve vylučujících klíčových slovech v Adwords. Google Shopping CSS partneři jsou v této kampani zakázaní. V případě zájmu o mailing je ho potřebné zaslat na schválení. Není možné používat značková slova v názvu domén. Provize se vypočítává z ceny bez DPH a bez dopravy. Provize za zprostředkování B2B objednávek mohou být zamítnuty.

Nabízíme široký výběr army oblečení a doplňků od zimních bund přes šátky a rukavice až po kalhoty. Vše od kvalitních výrobců, jako TETRAO, Härkila, Fjällräven, Deerhunter nebo Merkel Gear. Pokud se plánujete v přírodě zdržet déle, třeba i na noc, je tu pro vás kempinkové vybavení. Kromě stanu, spacáku a karimatky se jistě hodí i plynový vařič, kvalitní nůž nebo příbor. V nabídce máme také různé nářadí a nástroje na rozložení ohně, osvětlení, různé druhy baterií, nabíječky a jiné. Nabízíme také špičkové chladící boxy na zvěřinu, které jsou určeny ke skladování zvěře do prodejního místa a k přímému prodeji. Pro domácí uskladňování masa, ale i jiných potravin, jsou k dispozici vakuové baličky potravin. Pokud rádi chodíte do přírody i v doprovodu vašeho čtyřnohého miláčka, doporučujeme doplňky pro psy. Jsou to praktické pomůcky, které vám pomohou při výcviku vašeho mazlíčka. K úspěšnému lovu by vám také mohli pomoci vábničky, které jsou důležitou součástí myslivecké výbavy a slouží k přilákání divokých zvířat. Skvělou pomůckou pro lov jsou i vnadidla na zvěř.

Lovecké zbraně a střelivo tvoří samostatnou kategorii zbraní a munice, které jsou určeny pro lov a zábavu v přírodě. Používají se k zabití zvířat a obvykle mají větší přesnost a větší dosah než běžné ruční zbraně. Mezi nejčastěji používané lovecké zbraně patří brokovnice, které jsou navrženy tak, aby dokázaly zasáhnout zvířata na větší vzdálenosti. IBO Poľovník nabízí široký výběr brokových zbraní, ať už hledáte zbraň na lov, nebo sportovní střelbu. Najdete zde renomované značky výrobců, jako jsou například HAENEL – MERKEL, Bergara, FAIR, Fossari, Beretta, Česká Zbrojovka a mnoho jiných. Další kategorií zbraní jsou kulovnice. Kulovnice mohou být různých typů, velikostí a kalibrů a používají se pro různé účely, jako například pro sportovní střílení, loveckou činnost nebo obranu. Klíčem k úspěchu na každém lovu. V naší nabídce najdete kvalitní špičkové dalekohledy, termovize, kolimátory nebo puškohledy. V kategorii dalekohledy objevíte spoustu světových značek s několikaletou tradicí a zkušenostmi. Jsou to značky Leica, Vixen Optics, Delta Optical, Zeiss nebo Swarovski. Některé z uvedených značek najdete na Slovensku výhradně na IBO. K přírůstkem do rodiny kvalitní optiky patří značka TETRAO, která se vyznačuje vysokým optickým výkonem za příznivou cenu.

TOP produkty:

Chladící box na zvěřinu TETRAO 2×2 m

Termovizní předsádka Leica Calonox Sight 2v1 – detekce na 2000 m

Puškohled TETRAO Elanus 3-18×56 G4i

Kolimátor HOLOSUN HS510C

Termovize TETRAO Bubo H-6 Wi-Fi 50Hz detekce na 559 m

TETRAO obranný sprej proti medvědům – Bear spray CR 150 ml

Vakuová balička potravin FoodSaver VS3190X

Fotopast SPYPOINT LINK-MICRO LTE + SIM karta ZDARMA

LED svítilna Olight Warrior X Turbo 1100 lm  

Pánská bunda Merkel Gear Paläarktis 365

Pánské myslivecké termoprádlo Deerhunter Performance set

Myslivecký batoh TETRAO Luxury 35 litrů s podsedákem

Při propagaci je třeba používat všechny parametry, které se nacházejí v odkazech v naší administraci. Odstranění parametrů může mít za následek nefunkčnost trackingu nebo zamítání provizi.

Články, které by tě mohly zajímat

Které inzerenty u nás najdete?